Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy mondhatnám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy mondhatnám el neki, hogy tetszik nekem?

Figyelt kérdés

Lány vagyok és egy srácnak szeretném, aki egy jó barátom. (Én 21 vagyok, ő 22 éves) Az az igazság,h nem tudom, h kölcsönös-e, mert igazság szerint elég sok időt töltünk együtt, mindketten hasonló beállíottságúak vagyunk és van amit csak mi értünk meg egymás között.

Jól néz ki és elég sok lány rajongója van, viszont ő nem szokott úgy csajozni, max ha nagyon be van indulva, akkor leszólít vkit meg ilyesmi, pedig elég nagydumás.


Elég félreérthetően szokott kommunikálni, de nem csak velem, szóval van, h azt mondja h nem járunk vagy ilyesmi, de ezt nem komolyan gondolja, csak mondjuk épp néz egy filmet és akkor eszébe jut és leírja, ilyeneken már meg se lepődök, mert hozzászoktam :D


Viszont legutóbb, mikor egy összejövetel után mentünk hozzám meg még pár haverral (mert nálam szokott ilyenkor aludni, de ilyenkor mindig veszi is elő a matracát és ott alszik), akkor megfogta a kezemet és végig úgy mentünk, ilet nem csinált még.


Ezért gondoltam, h megmondom neki, mert lehet h ő csak nem meri vagy ilyesmi. Viszont ha simán mondanám neki csak úgy hirtelen, akkor nem venné komolyan, mármint azt hinné viccelek vagy ilyesmi. Hogyan mutassam, h komolyan gondolom?


2013. aug. 31. 21:58
 1/1 anonim ***** válasza:
inkább ne mondd meg, csak éreztesd
2013. aug. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!