Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megörít a viselkedésével az exem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megörít a viselkedésével az exem?

Figyelt kérdés
5évig voltunk együtt, 3éves a kislányunk és szintén 3éves házasok voltunk. Elhidegültünk, mármint inkább ő azt mondja h nem kívánja velem a sexet. Mondtam neki h akkor menjen el, és adja meg az esélyt h talán találok vkit magamnak... El is költözött, rá 1hónapra be is adtuk a válást. Közben elmentünk családi nyaralásra, ami tök jó volt és mindenki jól érezte magát. De a volt párom ki van készülve, nem alszik éjszaka, állítólag keresi h hol rontotta el és azt mondja h nagyon szomorú h itt tartunk. Nehezményezi h letiltottam facebookról és az is rosszul esik neki h a csengőről lemostam a nevét és én a lánykori nevemet raktam ki. Ha találkozunk szaglás és nézegeti a fenekem a mellem...stb. De közben meg azt mondja és azt hajtja h anno én és a gyerek voltunk neki a legfontosabbak és h jusson eszembe h ő mennyire szeretett... De közben meg azt mondja h nem fáj neki h itthagyott csak az fáj neki és azt nem tudja feldolgozni h elhagyta a gyerekét... De ha jön hozzánk izgul és halál ideges...Olyan dolgait is elmondja amit a szüleinek és a barátainak sem... Hazudozik (pl azt mondta h befizette magát nagymotoros jogsira, közben már a másik héten azt mondja h nem is, mert nem volt pénze rá).... Én ezeket már nem értem! Ti mit szűrtök ki ebből, mi járhat a fejében? Van még esély rá h visszajön?
2013. aug. 31. 23:12
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
10%

Letiltottad Facebookról a gyereked apját?Hát ezt meg milyen jogon tetted?Te sem vagy észnél..mi lenne,ha ott érdeklődne a kislány felől?

Mit szagolgatjátok egymást??Ha már egyszer vége,akkor vége.

Te raktad ki a szűrét,és most várod,hogy jöjjön vissza?Mégis mi alapon?

2013. aug. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
22%

Van még esély rá h visszajön?


Miért,ezt szeretnéd?

Hát....felmelegítve csak a káposzta jó szerintem....

Lehet megér egy esélyt,de én nem vagyok híve az újrakezdéseknek


Egyszer már elküldted,szakítottatok,meg akartad adni magadnak az esélyt,az újrakezdésnek,most biztos vagy benne,hogy működne minden?

2013. aug. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
84%

"nem fáj neki h itthagyott csak az fáj neki és azt nem tudja feldolgozni h elhagyta a gyerekét"


Az becsülendő,hogy a gyerekkel foglalkozik,de ezzel kinyilvánította,hogy tulajdonképp nem hatotta meg a szakítás!

Mit vársz még tőle?

2013. aug. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Azért tiltottam le mert abban az időben mikor a gyereke várta, ő egy idegen kisfiúval fényképezkedett és azt tette közzé, erre nagyon berágtam és közöltem h nem vagyok az ilyen dolgaira kíváncsi... Van neki saját gyereke is aki várta és nem egy idegen csajszi fiával kellene fótózkodnia... Amúgy van telefon és ott tud hívni ha érdekli a gyerek, de a magánéletére már nem vagyok kíváncsi!
2013. aug. 31. 23:25
 5/25 Una ***** válasza:
75%
Jó lesz neked az ha visszajön, mert meg fogja tenni amikor elveszíti a másik hölgy a szexuális újdonság varázsát. Ha ezt le tudod nyelni nem lesz gond de ha zavar, hogy megtette és máskor is meg fogja ha egyszer bejött, akkor csak idő kérdése, várd ki.
2013. aug. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Nekem a viselkedése nem egyértelmű.... Ha nem bánja a szakítást, akkor miért izgul ha jön a gyerekért, miért beszél nekem a dolgairól? miért hazudozik? Miért bántja h a csengőről átírtam a nevét?
2013. aug. 31. 23:27
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

De nem válaszoltál a kérdésemre....


Szeretné hogy visszamenjen hozzád?

De úgy látom te se nagyon tudod,mit szeretnél,ő sem...

Lehet hogy a házasság tényleg egy elhamarkodott döntés volt!

2013. aug. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
56%

ma 23:27


Mert gondolom elég friss a szakítás,csak megviselte...

De ez nem azt jelenti,hogy rájött,te vagy élete szerelme,visszamegy hozzád,és minden happy lesz ezentúl!

2013. aug. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Mindig elmondja h nincsen csaja és h nem is lesz neki párkapcsolata.... Mert ő rájött h alkalmatlan rá... De közben meg mindig kihangsúlyozza h neki ekkor és ekkor programja van....
2013. aug. 31. 23:29
 10/25 anonim ***** válasza:
39%

:O Már miért ne tilthatná le a facebookról? Milyen kijelentés az, hogy milyen jogon tiltotta le?

Apuka elérheti telefonon is, ha személyesen nem keresi a gyerekkel kapcsolatos kérdésekben, de a facebook személyes profil bőven nem csak erről szól.

A faces dolgok a Kérdező magánügye, ahhoz az exnek a világon semmi köze. Nehogy már akkor ne is tudjon a gyerek iránt érdeklődni...


A kérdésre is válaszolva: szerintem exed azt hitte, hogy majd milyen király, független élete lesz nélkületek, de rájött, hogy mit veszített.

Viszont én a helyedbe ezerszer meggondolnám, hogy visszafogadom-e, ha próbálkozna. Nem tudnék megbízni benne, hogy még egy szeszély és újra lelép?

Nem tudnék olyan bizonytalanságban élni.

2013. aug. 31. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!