Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megörít a viselkedésével az exem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megörít a viselkedésével az exem?

Figyelt kérdés
5évig voltunk együtt, 3éves a kislányunk és szintén 3éves házasok voltunk. Elhidegültünk, mármint inkább ő azt mondja h nem kívánja velem a sexet. Mondtam neki h akkor menjen el, és adja meg az esélyt h talán találok vkit magamnak... El is költözött, rá 1hónapra be is adtuk a válást. Közben elmentünk családi nyaralásra, ami tök jó volt és mindenki jól érezte magát. De a volt párom ki van készülve, nem alszik éjszaka, állítólag keresi h hol rontotta el és azt mondja h nagyon szomorú h itt tartunk. Nehezményezi h letiltottam facebookról és az is rosszul esik neki h a csengőről lemostam a nevét és én a lánykori nevemet raktam ki. Ha találkozunk szaglás és nézegeti a fenekem a mellem...stb. De közben meg azt mondja és azt hajtja h anno én és a gyerek voltunk neki a legfontosabbak és h jusson eszembe h ő mennyire szeretett... De közben meg azt mondja h nem fáj neki h itthagyott csak az fáj neki és azt nem tudja feldolgozni h elhagyta a gyerekét... De ha jön hozzánk izgul és halál ideges...Olyan dolgait is elmondja amit a szüleinek és a barátainak sem... Hazudozik (pl azt mondta h befizette magát nagymotoros jogsira, közben már a másik héten azt mondja h nem is, mert nem volt pénze rá).... Én ezeket már nem értem! Ti mit szűrtök ki ebből, mi járhat a fejében? Van még esély rá h visszajön?
2013. aug. 31. 23:12
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Az eszem azt mondja h nem kell nekem ilyen pasi, de a szívem mást mond
2013. aug. 31. 23:31
 12/25 anonim ***** válasza:

ma 23:31


Akkor az eszed mondja meg a szívednek,hogy még újra tudnád kezdeni az életedet,másvalakivel,akiben megvannak azok a pozitívumok,amik az exedből hiányoznak,de ha sokáig vársz,elrepülnek az évek,és magadat fogod szidni,hogy elk.rtad a jövődet....

2013. aug. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

" a csengőről lemostam a nevét és én a lánykori nevemet raktam ki. Ha találkozunk szaglás "


Én úgy szagolom, hogy ti szerelmesek vagytok még egymásba- csak kegy kis szünet kellett, és újra összejöttök. Írd ki újra a csengettyűre a nevét - lesz majd nagy szaglás, ha meglátja!

2013. aug. 31. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Kiírtam újra a nevét, már egy ideje... DE nem mondott semmit! Nekem is úgy tudni a viselkedése h még szeret, csak nem tudom h miért mondja azt h már nem?
2013. aug. 31. 23:50
 15/25 anonim ***** válasza:
71%
Az egész kérdés kamu, úgy ahogy van. Főleg miután a kérdező a saját kérdésére is válaszol másik reg-ről.
2013. aug. 31. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Jézusom,nem látod hogy szenved?? A gyermeked apja,nem az a legfontosabb,hogy a kicsi mellett legyen apa is,mint minden normális családban?? Hogy fog így felnőni szegény?


Letiltottad Facebookról,gratulálok. Mintha valami 12 évest hallanék. 5 év után te csak fogod magad és ignorálod


Gondoljátok újra,beszéljétek ki a problémákat!! Gondolom nem véletlenül hidegült el tőled,biztos volt valami oka. Munkahelyi stressz.vagy az,hogy kezdtél megh*lyülni,ami mostanra ki is csúcsosodott!! (ezekből a tettekből ez jön le.


Egyáltalán nem vall érett viselkedésre ami teszel. Szegényt hagyod az utcára menni (hiszen nincs pénze) és a gyereke mellől elszakítod. Borzalmas nő vagy.

2013. aug. 31. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Ha van egy kis esze nem megy vissza hozzad.

Borzasztoan gyerekes es eretlen lehetsz .

2013. szept. 1. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

tegnap 23:41


Tök érdekes,hogy a legelső válaszodban még nem ezt írtad.....

2013. szept. 1. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

nem tudom h miért mondja azt h már nem?


Ha szeretne,nem így viselkedne.....pontoz le akkor most is,de én így látom.

Szerintem ez az ember azt sem tudja mit akar!

Először benyögi,hogy nem kíván,nem izgatod,majd bevallja,hogy a szakítás nem viselte meg,csak a gyerek miatt fáj neki....hát nálam ez nem szerelem,de még csak szeretet sem

2013. szept. 1. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Ha 5 év után mondja azt,hogy már nem izgatod őt szexuálisan,mi lesz később?

Mit csináltál,mikor ezt elmondta neked?

Próbáltad változatossá tenni a szexuális életeteket?

Mégsem maradtatok együtt?


Nekem ez egyébként itt sántít:


"El is költözött, rá 1hónapra be is adtuk a válást. Közben elmentünk családi nyaralásra"


Ez akkor nem most volt!

Azóta ha szerinted annyira szeret,még nem békültetek ki?


Érdekes.....

2013. szept. 1. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!