Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megörít a viselkedésével az exem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megörít a viselkedésével az exem?

Figyelt kérdés
5évig voltunk együtt, 3éves a kislányunk és szintén 3éves házasok voltunk. Elhidegültünk, mármint inkább ő azt mondja h nem kívánja velem a sexet. Mondtam neki h akkor menjen el, és adja meg az esélyt h talán találok vkit magamnak... El is költözött, rá 1hónapra be is adtuk a válást. Közben elmentünk családi nyaralásra, ami tök jó volt és mindenki jól érezte magát. De a volt párom ki van készülve, nem alszik éjszaka, állítólag keresi h hol rontotta el és azt mondja h nagyon szomorú h itt tartunk. Nehezményezi h letiltottam facebookról és az is rosszul esik neki h a csengőről lemostam a nevét és én a lánykori nevemet raktam ki. Ha találkozunk szaglás és nézegeti a fenekem a mellem...stb. De közben meg azt mondja és azt hajtja h anno én és a gyerek voltunk neki a legfontosabbak és h jusson eszembe h ő mennyire szeretett... De közben meg azt mondja h nem fáj neki h itthagyott csak az fáj neki és azt nem tudja feldolgozni h elhagyta a gyerekét... De ha jön hozzánk izgul és halál ideges...Olyan dolgait is elmondja amit a szüleinek és a barátainak sem... Hazudozik (pl azt mondta h befizette magát nagymotoros jogsira, közben már a másik héten azt mondja h nem is, mert nem volt pénze rá).... Én ezeket már nem értem! Ti mit szűrtök ki ebből, mi járhat a fejében? Van még esély rá h visszajön?
2013. aug. 31. 23:12
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

16! Te biztos férfi vagy.


1. Milyen alapon kéred te ezt számon? Azt töröl a profiljáról, akit akar. Például nem akarja, hogy belelásson a magánéletébe.

2. Na, és, mi van azokkal az elváltakkal, akik nem regisztráltak a fb-ra?

3. Kapcsolattartásra ott a telefon: melyik nap, hányra jön a gyerekért, mikor viszi vissza.


4. Aki megcsalja a feleségét, hisztériázik, összevissza beszél, hazudozik, az éretlen, felelőtlen ember, akire nem lehet egy kapcsolatot, főleg egy családot alapozni.


Majd mindjárt elérzékenyülök, hogy ez az önző alak milyen "kivert kutya".

2013. szept. 1. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
21! El kell keserítselek,nő vagyok. ;)
2013. szept. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
"#18Tök érdekes,hogy a legelső válaszodban még nem ezt írtad....." Az #1-et nem én írtam. (#13-aska vagyok)(de az igazság mindig kiderül, itt is látszik ez örök törvény: ma nem is ua a %-unk:)
2013. szept. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

ma 13:42


Azt hittem te vagy....bár így is elég hülyeséget írtál,már nem azért :D

h ez szerinted szerelem.....akkor más véleményen vagyunk a szerelem fogalmát illetően

2013. szept. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

#24hát igen, itt ülök, és hülyeségeket írogatok...

Az érzésem, hogy szeretik egymást- ezért viaskodnak.

2013. szept. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!