Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy csajozzak be ha nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csajozzak be ha nagyon gátlásos vagyok, és félénk?

Figyelt kérdés
Rá se bírok merek nézni a lányokra. Soha nem lesz barátnőm szerintem. Van egy lány a munkahelyemen és állandóan kerülöm őt mert annyira félek tőle.
2013. szept. 1. 22:26
 1/6 A kérdező kommentje:
23/F
2013. szept. 1. 22:27
 2/6 Dzsenifer00 válasza:
eleinte inkabb az internet segitsegevel elektronikau uton tarsalogj a lanyokkal, mert elsore nem tesz jo benyomast egy elpirult srac:) de ne bokolj tul sokat, hisz mint tudjuk akit hamar megkapunk, nem lesz szamunkra ertekes
2013. szept. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Zenélni, festeni, rajzolni, verset, vagy valamilyen művészi dolgot írni tudsz?
2013. szept. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ezek közül csak zenélek 14 éve gitározok, de szerintem a mai lányok ezt leszarják már
2013. szept. 1. 23:55
 5/6 anonim ***** válasza:

A pláza pcsák, és a disco királynők nyílván leszarják, de vannak szép, nem ribizli lányok is, akik szerintem értékelnék, ha játszanál nekik valamit.

Szerintem ezen az úton indulj el, aztán ha nem jön össze, próbálj ki mást.


A legjobb megoldás az lenne, ha fejest ugranál a dologba, beszélgetnél a lánnyal, elhívnád kávézni esetleg.

Ha nem is jön össze, tapasztalatot szerzel.

Minnél többet beszélgetsz lányokkal, annál könnyebben fog menni. A visszautasítást pedig el kell fogadni. Belül összetörhetsz, de más ne lássa mennyire megzuhansz ilyenkor. Nem jöhetsz be mindenkinek.

De ennyire ne szaladjunk előre, először is rá kell venned magad az ismerkedésre.

2013. szept. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sok pénzzel csajozz be, az a legegyszerűbb.
2013. szept. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!