Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem egy osztálytáraa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy osztálytáraamba, aki fiú (én is az vagyok). Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az osztályomban van egy nagyon helyes pasi, akibe az osztály minden lánya szerelmes, de ő egyik iránt sem mutat érdeklődést, viszont fiúval sem láttam még. Attól félek, ha megmondom az igazat neki, elmondja mindenkinek és kiröhögnek az osztálytársaim :'( mit tegyek most?

2013. szept. 2. 23:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
67%
Hallgass!!! De jó mélyen!!!!
2013. szept. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
kis homi:DD
2013. szept. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
87%
Húzós..de tényleg jobban tennéd ha hallgatnál amíg meg nem győződsz róla, hogy meleg.. Addig NE próbálkozz!!
2013. szept. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Christiano Ronaldo ***** válasza:
16%

Fogd be, és senkinek ne beszélj róla soha.


Tönkre tennéd az iskolás éveidet, de leírhatatlan módon, de "felnőtt" emberek is furcsán fognak nézni, ha meg elmész dolgozni és ott megtudják rólad, akkor nézz szembe vele hogy a munkatársaid ki fognak rugatni...

2013. szept. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Az ilyen emberek miatt nem merem felvállalni magam :'(
2013. szept. 2. 23:08
 6/18 anonim ***** válasza:
21%
Kár,pedig ti vagytok a jövő.
2013. szept. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
26%
És ne is akard felvállalni egészen érettségi évének a végéig!!! Senki nem tudhat róla. Volt osztálytársam fiú, eléggé nőies a fizikuma, a hangja és a beszédstílusa, és éven át mindenki b*sztatta. Bár vicces volt mikor hisztizett, amiért be lett vizezve az Ő szent vasalt haja xD
2013. szept. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
92%
Vannak olyanok, akik középiskolában fel merik vállalni, hogy melegek, és meglepő módon, nem utálja őket mindenki...úgyhogy nem feltétlenül kell hallgatni a károgókra, de az biztos, hogy nem kell feltétlenül világgá kürtölni. Viszont a sráccal beszélgess nyugodtan, ha barátkozni akarsz vele, azzal semmi gond, és négyszemközt nyugodtan megpróbálhatod kipuhatolni a hozzáállását a melegekhez (szóba hozhatsz melegekről szóló filmeket vagy bármit, ami eszedbe jut), és az alapján dönthetsz arról, hogy hogyan tovább.
2013. szept. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
melegséget érzek :D
2013. szept. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
5%
azt hittem, az ősz közeledtével lehűlés várható..
2013. szept. 3. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!