Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem egy osztálytáraa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy osztálytáraamba, aki fiú (én is az vagyok). Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az osztályomban van egy nagyon helyes pasi, akibe az osztály minden lánya szerelmes, de ő egyik iránt sem mutat érdeklődést, viszont fiúval sem láttam még. Attól félek, ha megmondom az igazat neki, elmondja mindenkinek és kiröhögnek az osztálytársaim :'( mit tegyek most?

2013. szept. 2. 23:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
81%
Szia jelenleg milyen viszonyban vagy azzal a sráccal mennyire vagytok jóban szoktatok sulin kívül is együtt lenni együtt szoktatok-e mondjuk haza menni meghasonlok ?
2013. szept. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

ez az.. miért ne lehetne elmondani középiskolában? rólam is tudják a legjobb barátaim az osztályban! Ráadásul egyik ismerősöm mondta, h van egy fiú az osztályukban, aki teljes mértékben felvállalta, és lehet, hogy a "meleges" vicceket megkapja, de csak poénból, a fiúkkal ugyan úgy haverok, és az égadta világon senki nem piszkálja ez miatt.. persze ehhez fel kell nőni egy szintre!


én is azt javaslom, mint a 8as kommentelő, h beszélj vele, és a szavaiból próbáld meg kivenni, hozz fel olyan témát és stb. sok sikert!:)

2013. szept. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%
Aki leírja a véleményét és az a vélemény negatív az rendesen megkapja a lepontozásokat miért?nem tudom felfogni
2013. szept. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
82%

pedig csak a hetest pontozták le aki legalább a kérdéshez érdemleges választ írt

a többi nem tudom hogy segítené a kérdezőt az egyik annyit írt hogy kis homi míg a másik a lehűlést várja

2013. szept. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
91%

Én 10.-ben kezdtem előbújni az osztálytársaimnak ( eddigre már mindenki megszeretett, nem voltak ellenségeim, mindenkivel jóban voltam.) 11. elejére én is hasonló helyzetbe kerültem, beleszerettem az osztálytársamba. Ez idő alatt összebarátkoztunk, de persze nem vallottam neki... 1 évvel később megtudta, amikor már nagyon szenvedtem miatta, és az egyik csaj elmondta neki. Eddigre már kb mindenki tudta, hogy meleg vagyok, (többek között ő is), így nem érte különösebb meglepetés amikor megtudta, hogy szeretem. Én is megéreztem amikor megtudta, mert nem kereste annyit a társaságom, mint előtte.

Ha barátok vagytok, akkor szerintem lesz benne annyi emberség, és megértés, hogy nem fogja híresztelni, és nem fog kiröhögni vagy elküldeni. De ha nem vagytok közelebbi viszonyban, akkor vigyázz a dologgal. Most 13.-os vagyok, még mindig szeretem... (A melegségem sem tabutéma az osztályban, de már nagyon máshol sem.. szerencsére szeretnek az emberek :) ) Tudom milyen érzés egy osztálytársba szerelmesnek lenni úgy, hogy ő nem érez irántad semmit..

Ne éld bele magad a dologba, mert minden nap végére koppansz majd egy óriásit, és örökké azt a bizonyos pillanatot fogod várni, ami soha nem jön el. (Kivéve ha meleg a srác, mert ha így van, akkor szerencsés leszel :D )

2013. szept. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Jobban jársz, ha vele leülsz, és megpróbálod "kipugatolni", milyen a hozzáállása a témához, ha nagyon negatív, akkor pedig hagyjad, nem kell neki semmit mondanod, jobban jársz hidd el, egy 40 éves meleg fickó.
2013. szept. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
na valami fejlemény ? :)
2013. szept. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ez nem sokban különbözik egy heteró szitutól, ha meleg is, ugyanúgy visszautasithat. Szerintem kellenek pofonok. Ha nem mondod el ugy is banni fogod, hogy mi lett volna ha ... persze nem tudom h milyen kapcsolatban vagytok, barátok vagytok-e...de mindenképpen probald meg kipuhatolni h szereti-e a fiukat.
2013. szept. 21. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!