Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasik vádaskodnak, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik vádaskodnak, hogy a nők csak a pénzes, jóképű, magas pasikra mennek, de ha jön egy független nő, akkor azzal nem tudnak mit kezdeni?

Figyelt kérdés
23 évesen van olyan szerencsém, hogy anyagilag teljesen független vagyok és eléggé luxusos életet élhetek. Ehhez képest már 2,5 éve szingli vagyok és eddig akikkel ismerkedtem (nem sok időm van sajnos), mind először azon morfondíroztak, hogy a nők pénzéhesek, ilyenek, olyanok, de amikor szembesültek a helyzetemmel, valami hülye kis kifogással eltávolodtak. Hol itt a logika? Ha zavarja őket a pénzéhes nő, akkor mi a gond azzal, amelyik nem az? A félreértések elkerülése érdekében, mindegyik esetben működött a beszélgetés is, értelmi szint hasonló volt, de amint kiderült, hogy gazdag vagyok, kész.

2013. szept. 5. 22:04
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

még nem dolgozom, nincs saját keresetem :-(


akkor én most kiestem?

2013. szept. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:
Ha tanulsz, akkor nem. :)
2013. szept. 5. 23:08
 23/35 anonim ***** válasza:
41%
Jaj már, mit irigykedtek:D Vágjatok ti is bele valamibe, urambocsá, tanuljatok tovább, és tadammm... lehet h less egy jól fizető melótok. :) Amúgy sztem akik ilyeneket írnak, azoknak csak a képernyő elől nagy a szájuk, amúgy még arra sem képesek, h leszólítsanak egy csajt az utcán. De amúgy meg sztem ne beszélj nekik erről, csak szolidan, h te nem vagy olyan.. és akkor rendben lesz.
2013. szept. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
40%

22. na, jól van akkor :-)


és nem lenne kedved valamikor meginni velem egy pohár csapvizet?

2013. szept. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
11%
Utolsó, azért fogsz kiesni, mert egy tapló vagy.(csapviz... omg..)
2013. szept. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:
Mivel inkább iszom csapvizet, mint ásványvizet, jöhet. :D
2013. szept. 5. 23:55
 27/35 Thyl ***** válasza:
Azt érzem rajtad, hogy te túlságosan is erős kontroll alatt tartod az életed,nagyon énközpotú vagy,mindent kézben akarsz tatani,és ez elriaszthat másokat,hiszen ők is önálló személyek,nem tárgyak.Ennek nem sok férfi tud megfelelni,ai igen,az meg neked nem kell. nem tudsz "alárendelődni" másoknak,pedig néha rá kell hagyni dolgokat,elviselni,hogy mások akarata is érvényesülhessen.
2013. szept. 6. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

" Jaj már, mit irigykedtek:D Vágjatok ti is bele

valamibe, urambocsá, tanuljatok tovább, és

tadammm... lehet h less egy jól fizető

melótok. :) Amúgy sztem akik ilyeneket írnak,

azoknak csak a képernyő elől nagy a szájuk,

amúgy még arra sem képesek, h leszólítsanak

egy csajt az utcán. "


Én nem vagyok földönfutó kisfiam, lehet, hogy több mindenem van mint neked aki csak a "csajleszólítással" tud mellet döngetni!

2013. szept. 6. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
Domináns vagyok, nem tagadom, de a páromért mindent megteszek, ha szeretem. Viszont annak a híve vagyok, hogy mindenki tartsa meg a saját életét is a közös mellett. Hagyok mindenkit érvényesülni, egészen addig ráhagyok dolgokat az emberekre, amíg azzal, amit tesz nem szalad késbe. Néha még akkor is hallgatok, csak azért, hogy megtapasztalja.
2013. szept. 6. 07:49
 30/35 anonim ***** válasza:
91%
Kisebbrendűségi érzést keltettél bennük, mert úgy érzik, hogy kevesek lennének hozzád.
2013. szept. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!