Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem szerelmes vagyok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem szerelmes vagyok! Mit tegyek? (Kicsit hosszú)

Figyelt kérdés
Kb 1,5 hónapja megismerkedtem egy férfival,aki elég messze lakik, kb 260 km-re tőlem. Ő 32 éves, én 18 (lány). Ő is független, én is, mindketten egyedül élünk (vagyis én a gyermekemmel), ő tanfolyamra jár, én dolgozok... A gond csak az, hogy eddig egyszer találkoztunk,de mindketten úgy vagyunk vele, hogy hiányzunk egymásnak, de ő nem tudja, mit is akar. Azt írta, ha ott lennék tudná, de kicsit összezavartam, így nem tudja mi is legyen. Jövő hétvégén elméletileg mi látogatjuk meg. Azt mondja mindig, hogy rendeznie kell az életét (elmaradások kifizetése,végszámlák), aztán beszélhetünk a kapcsolatunkról,annyit viszont biztosan tud: gyereket akar, nem akar minket elveszíteni és rossz neki,ha nem beszélünk. Én úgy érzem, szerelmes vagyok és nem tudom, mit is tehetnék....
2013. szept. 7. 06:43
 1/6 anonim ***** válasza:
nem 28-at akartál írni?
2013. szept. 7. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem. Úgy vélem, akármiből fogan is a baba, az enyém. ... Így tanultam, dolgozom és főként érte élek... :) már senkire sem szorulok...
2013. szept. 7. 06:50
 3/6 A kérdező kommentje:
Ezt inkább nem is véleményezem :D
2013. szept. 7. 06:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Semmit. A szerelem jó dolog ^_^
2013. szept. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Felejtsd el ezt a pasit.Ha jót akarsz magadnak és ne akarsz ujból egyedül maradni.
2013. szept. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nincs jövője?
2013. szept. 7. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!