Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet azon változtatni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet azon változtatni, ha valaki emocionálisan alul fejlett kissé és nem tudja kimutatni az érdeklődését kellőképp?

Figyelt kérdés

Úgy értve, hogy alakulóban lévő dolognál.

Lány vagyok.


2013. szept. 8. 21:38
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
9-es köszönöm ez nagyon lelkesítő volt !
2013. szept. 9. 17:46
 12/14 piriiiiii ***** válasza:

Ez pont olyan értelmetlen, mint az, hogy mi volt előbb, a tyúk, vagy a tojás?

Ha ő nem kap senkitől törődést, hogy adjon? Akárkivel is van kapcsolatban, kölcsönösen törődniük kell egymással, így táplálják egymásban az erőt.

2013. szept. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Szerintem félreérted a helyzetet... mármint én úgy értem, hogy érdeklődnek felém, megdícsérnek, bókolnak stb... de én meg elzárkózom és nem tudom viszonozni.
2013. szept. 9. 18:28
 14/14 anonim ***** válasza:

Nah akkor most jövök én! :D 22f vagyok, és van sok nyitott bók felém, amit verbálisan, vagy nonverbálisan, de észreveszek. Ez természetesen nem elég, hogy nyissak a csajok felé (látszólag nagyon laza, és csajozós vagyok, de ha komolyabbra fordul a kocka, akkor bizony meggondolom 1000x is, hogy kell-e igazán...).


Ahogy mondani szokás, kell a szikra, és ha nincs, akkor felőlem lehet toppmodell, vagy akárki, nem érdekel mint nő. Tudom tudom, most jön a kérdés, hogy mi is az a szikra? :D


Én úgy élem meg, hogy a legbelső idiótaságomat is ha megtudom vele osztani, nem olt le miatta, és hasonló idiótasággal rendelkezik a csaj, akkor hamar (1 nap) kialakul egy olyan bizalmi "híd", amin lehet ide-oda járkálni, és már nem félek. :) (elég sok idiótaságom van, amit titkolok mindenki elől, és ha nem érzem, hogy valaki nyitott volna rám, akkor nem fogok felszíneskedésből egy kapcsolatot "megpróbálni"... Én tutira megyek csak! :D


Ha nem tudod kifejezni ami benned van, az nem feltétlen a te hibád. (persze lehet, de ennyiből nem hinném)

Ha találsz egy olyan pasit, aki elvarázsol, akkor nem tudja majd a szádat becsukni, és nem, nem olyan értelemben! :D Beszélni, beszélni, és beszélni fogsz, mert érzed, hogy megért, és szereti amit mondasz! :)

2013. szept. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!