Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Uraim! Tegyük fel, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Uraim! Tegyük fel, hogy megházasodtok! Milyen menyasszonyi ruhát szeretnétek látni a párotokon? A pucérság nem opció.

Figyelt kérdés

Kérlek, most hagyjátok az "én sosem nősülök meg mert nem ezen múlik a szerelem" szöveget. :) Milyen menyasszonyi ruha jönne be nektek? (Tegyük fel, hogy a menyasszony szemrevalóan csinos, tehát többnyire jól állnak neki a ruhák)


A nagy abroncsos?

pl: [link]


A visszafogott?

pl: [link]


A romantikus?

pl: [link]


Nem tőletek várom a megváltást csak ötletet szeretnék gyűjteni mert egyszerűen fogalmam sincs, mit gondoltok mondjuk a habos-babos ruhákról és egyebekről.

A páromat nem kérdezhetem meg róla mert határozottan kijelentette, hogy szeretne meglepődni.

Szóval irányvonalat szeretnék kapni tőletek! A három közül melyik jön be és melyik nem? Ha nem érdekel az egész, kérlek azt is írjátok le.


Köszönöm!


2013. szept. 9. 19:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Mind a három link ugyanaz!
2013. szept. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Bocs, a harmadikat elszúrtam!


Romantikus:


[link]

2013. szept. 9. 19:29
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem az első! Sok boldogságot! :)
2013. szept. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az 1. tetszik mondjuk. Lehet a 3. is, bár én a képen picit fakónak látom.
2013. szept. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kérem, hogy csak fiúk/férfiak válaszoljanak! :) Vagyis hölgyek is írhatnak, de akkor kérlek jelezzétek a nemeteket! :)
2013. szept. 9. 19:31
 6/10 anonim ***** válasza:

Talán a 3.

Gratula :)

2013. szept. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Tök ugyanolyan mind, mind fehér. Mit kell nézni?
2013. szept. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha rám céloztál, akkor kijelentem, hogy teljes mértékben hetero férfi vagyok!
2013. szept. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Ja, akkor jó!

Kedves hetero férfi, köszönöm a válaszod! :)

2013. szept. 9. 19:42
 10/10 anonim válasza:
nekem az első tetszik a legjobban! 24F
2013. szept. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!