Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak még olyan férfiak ezen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még olyan férfiak ezen a világon, akik tudnak szeretni egy lányt igaz szerelemmel?

Figyelt kérdés

2013. szept. 9. 20:33
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Nyolcasnál a pont..
2013. szept. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
2 éve vagyok szerelmes egy lányba ő csak barátként konkrétan mindent megtennék érte annak ellenére hogy ő semmibe vesz
2013. szept. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Ha minden férfinak csak arra kellesz, akkor a te készülékedben van a hiba.
2013. szept. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

Én igazán szeretek egy lányt, egyszerűen megörülök érte még sose éreztem ilyet más iránt.


F/20

2013. szept. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
igen képzel el vannak, a barátnőm elköltözött az ország másik felébe továbbtanulni és mivel a távkapcsolat nem működik szakítottunk hogy amíg nem leszünk újra együtt addig legalább ő legyen egy kicsit boldog valaki mással én meg valahogy kibírom és tudod hogy menyire sz*r érzés látni hogy egy másik srác ott feszít mellette fb.-n? és tudod hogy, ugyanakkor menyire jó látni azt hogy akit szeretsz az boldog
2013. szept. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, ha tele van a világ olyan lányokkal, akik nem értékelik a normális közeledést és az értelmesebb srácokat.
2013. szept. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

@15

Bazz...ne mond, én már kikészültem volna.

2013. szept. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy bennem van e a hiba, de tényleg csak a skalpvadászokat szoktam vonzani, és akit meg igazán szeretnék, az észre sem vesz. Pedig értelmes, intelligens, kedves és szép lány vagyok. Persze vannak hibáim, de kinek nincsenek?
2013. szept. 9. 20:49
 19/28 anonim ***** válasza:
Miért ne lennének?
2013. szept. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Én értékelném a normális srácokat!
2013. szept. 9. 20:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!