Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet szeretni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet szeretni egy sérült lelkületű embert is? Mármint, szerelemmel, úgy értem.

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben történtek velem dolgok,amik miatt eléggé mély depresszióba estem.

Nem tudom,hogy képes leszek-e valaha is szeretni és,hogy viszont szerethetnek-e engem is.és ettől nagyon félek...:(

köszönöm előre is!


2012. jún. 20. 22:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze. Egy példa jut eszembe a Melanie Griffith Banderas felesége. Ő mániás depressziós, drogos, igazából minden amit el tudsz képzelni. És amíg ezek hollywoodban össze vissza dugnak, szinte egyedül az ő férje hord jegygyűrűt, beszél róla szeretettel, hordja elvonóra. Róluk nem hallasz botrányokat. H.lye példa, de szerintem meggyőző (lehet)
2012. jún. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet, azonban nagyon sok buktatóval jár egy ilyen kapcsolat. Én szerettem egy ilyen embert, de az eredmény az lett, hogy majdnem én is tönkrementem benne. Végig kitartottam mellette, segítettem, ahol tudtam, támogattam, hogy járjon pszichológushoz, de aki nem akar változtatni a helyzetén, azzal nem lehet mit csinálni. Hiába biztattam, szerettem, távol tartotta magát tőlem, és bántott, túlságosan sokat. Ha láttam volna a változás akaratát legalább, hogy tényleg javítani akar a helyzeten, akkor nem szakítottam volna, de így nekem túl nagy volt a káros hatás, és a lelki terrorja. Ha változni szeretnél, és nem félsz segítséget kérni, akkor szerintem nem lesz gond!
2012. jún. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 zokniszörny ***** válasza:
Egy igazi pár kitart melletted. Ahogy a mondás tartja, jóban, rosszban. Az emberek hozzák magukkal a keresztjüket, és az igazi szeretet szerintem az, ha a kereszt is kell az emberből, nem csak a jó, a csilli-villi, a nyugis, az örömteli.
2012. jún. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen ...nagyon aranyosak vagytok,hogy ezeket írtátok .

Igen,én pontosan így vagyok vele,hogy változtatni akarok ! Nagyon,de tényleg. Még segítséget is kész vagyok kérni,ha arra van szükség .Igazából állandó hullámvölgyben vagyok ,egyszer fent ,egyszer lent...:S

A teljes igazsághoz hozzátartozik az is,hogy nekem még soha nem volt kapcsolatom,soha nem voltam még szerelmes.Érzem,hogy erre már nagyon nagy szükségem lenne . Van egy fajta kisebbségi komplexusom is ,azt hiszem,holott-és ezt nem beképzeltségből mondom,mert hát ugye pont ellenkezőleg,egy eléggé gátlásos ember vagyok-sokan mondták már nekem,hogy szép vagyok. de szerintem azért sincsen önbizalmam,mert nem volt még szerelmem,akitől ilyen visszajelzéseket kaptam volna.

2012. jún. 20. 23:03
 5/7 anonim ***** válasza:

"És amíg ezek hollywoodban össze vissza dugnak, szinte egyedül az ő férje hord jegygyűrűt, beszél róla szeretettel, hordja elvonóra."


Ez azért erős túlzás.

2012. jún. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"szerintem azért sincsen önbizalmam,mert nem volt még szerelmem,akitől ilyen visszajelzéseket kaptam volna."


Ne mástól várd, hogy önbizalmat adjon, az nem működik.

Azt se várd, hogy depressziósan szeressenek, inkább mássz ki belőle!

Szerintem kezdetnek olvasd el ezt a könyvet:

Louise L. Hay - Éld az életed

2012. jún. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2-es jól összefoglalta. Ha valóban "dolgozol magadon", nem lehet gond egy kapcsolattal a jövőben. Ha viszont nem, akkor mindkettőtöknek csak szenvedés lesz. Szerintem a félelmed ebben az esetben jó jel, mert látszik, hogy kész vagy tenni a majdani párod boldogságáért is a sajátod mellett. Sajnos ez nálunk sem állt fenn. Kérdésedre válaszolva: igen, lehet szeretni egy sérült lelkületű embert is. :)
2012. nov. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!