Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebből lesz valami vagy sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből lesz valami vagy sem szerintetek?

Figyelt kérdés
Van egy pasi, akivel már 3x randiztunk, nagyon jól éreztük magunkat, de sem csók, sem ölelés, semmi nem történt. Rengeteget beszélt magáról, valamelyest meg is nyílt nekem. Elmondta, hogy nagyon sok mindentől fél, szerintem kissé gátlásos, félénk ember (pedig a munkahelyén egy laza, néha kicsit beképzelt embernek tartják). A 3. randi végén adtam az arcára egy nagy puszit ezzel megköszönve a kellemes estét, láthatóan élvezte is. Majd otthonról, ahogy haza ért, írt is face-en, hogy nagyon jól esett neki az a puszi, sőt gondolta, hogy meg is csókol... Még sem történt meg. Azóta is beszélünk Viber-en, úgy néz ki, hogy szerdán találkozunk, de egyszerűen még soha nem voltam ilyen helyzetben, hogy valakin ennyire ne tudjak eligazodni. A randik alkalmával is, mintha a haverjával beszélne... Én 22, ő 27 éves.
2013. szept. 9. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Ó ó ó nem vagyok jóóós.
2013. szept. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Hát figyelj. Menj el, ha csalódsz benne hagyd ott és kész. De szerintem fiúkkal hamar előfordul ez a dolog, hogy a csajjal úgy beszél mintha a haverja lenne:) Lehet hogy csak szégyenlős azért nem akart megcsókolni. De hát te tudod ;)
2013. szept. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Zavart érzek az erőben!!

Lehet lesz valami, de lehet hogy nem..

2013. szept. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet simán, egyszerűen csak arról van szó hogy gyámoltalan, nincs meg az a rutinja, ami egy ennyi idős fiatal férfitól már elvárható lenne.
2013. szept. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem bíztató, csak gyáva-gátlásos-félénk. Ha most sem lesz semmi, akkor hagyd ott.
2013. szept. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!