Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor újra szerelmes vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor újra szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akibe 3 évig szerelmes voltam. Amikor elballagott akkor utána már soha se láttam mert kolis lett. De azóta szerelmes lettem egy fiúba aki az évfolyam társam, de az a baj hogy régen láttam akkor dobogott a szívem, de most egyáltalán nem dobog nála a szívem. Szerelmesnek érzem magam, de nagyon. A volt szerelmemet nyáron láttam és amikor megláttam olyanokat mondogattam: fúj mindjárt elhányom magam a látványtól. Előzőhét pénteken véletlenül láttam, mert az anyja hozta haza kocsival a kollégiumból és engem meglátott és vigyorgott. Barátnőm szerint csak róla áradozok. Beszélgetek egy fiúval is és ő szerinte is csak róla áradozok. Valamelyik nap pakolgattam és megtaláltam egy olyan szívet amibe bele volt ragasztva a képei és rá volta írva hogy i love you, nem mertem kidobni :) Most akkor megint szerelmes lettem belé? :OOO

én 14/L

ő 16/F


2013. szept. 12. 17:46
 1/2 anonim válasza:
Szerintem kicsit összekutyultad a dolgokat... Ha azt mondod a srácra, h elhányod magad a látványtól, akkor h lehetsz szerelmes? Ha valakibe szerelmesek vagyunk, akkor ha meglátjuk(legalábbis mi lányok) elpirulunk, zavarban leszünk...de nem hányunk a látványától, sőt örúlúnk ha láthatjuk. Még nem igazán érzed, h ki iránt milyenek az érzéseid, de ez hamarosan kialakul. :) Én is voltam 14, és tudom milyen érzés, de ez még nem igazi szerelem, mert magad se tudod mit érzel.. A srácot nem is látod sokat a leírtak alapján, szóval próbáld meg elfelejteni, hidd el, nem sokára jönni fog olyan, akivel jól érzed majd magad, és az érzéseid is egyértelműek lesznek. Csak legyél türelmes! ;) 16/L
2013. szept. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

neharagudj, de ahogy írsz róla... és magadról,

az egyszerűen eggyértelművé teszi a dolgot:

túl kicsi vagy egy ilyen dologhoz!

tudom, nem szerettem ennyi idősen én sem azt hallgatni, hogy na de fiatal vagy...

nem ezt a választ várod, de hidd el, nem éri meg ezen törnöd magad, szimplán emlékszel rá, és mivel ennyi ideig így éreztél, össze vagy zavarva, de nehogy becsapd magad, ez csak 'szerelmes emlék'

nem szerelem!

2013. okt. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!