Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelem miatti depresszióból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem miatti depresszióból van valami kiút?

Figyelt kérdés
Mármint reménytelen szerelemről van szó nem egy boldog kapcsolatról. Volt már valaki hasonló helyzetben?

2013. szept. 12. 19:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Türelem, és idő...
2013. szept. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Anyukám mindig azt mondta, hogy csak az depressziós aki megteheti, neki nem volt ideje depressziósnak lenni, ház körül forgott, dolgozott. Nekem sincs se időm se energiám depressziósnak lenni, bármi szarság történik velem. Ezen gondolkozz el egy picit.
2013. szept. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem ,hogy te depresszióban szenvedsz haver. Inkább ne tudd meg milyen az.
2013. szept. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Pain for Pleasure ***** válasza:
Igen. Nincs más dolgod, csak lefoglalni magad, hogy ne legyen időd agyalni. Sportol, egyél édességet, ezektől egy picivel jobb kedved lesz. Tudom, közhely, de igaz, az idő segíteni fog rajtad. Fel a fejjel! ;)
2013. szept. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Van valami abba amit a második mond de mégis hülyeség.

Attól ,hogy valakinek sok dolga van még lehet depressziós. És az édesség meg ezen nem segít.

Ő meg amúgy sem depressziós csak szerelmi bánata van és inkább ne sajnáltassa itt magát

2013. szept. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
igen van, ezt tapasztalatból mondom! :)
2013. szept. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
háát csak akkor, ha már megtanultad belőle és általa, amit meg kellett és képes vagy tovább lépni..szabad akaratodból
2013. szept. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

5-ös válaszoló: Nem sajnáltatom magam szerintem semmi olyan nyavajgást, megjegyzést nem tettem amiből ezt lehetne leszűrni. Feltettem egy kérdést, mivel ez az oldal erre van kitalálva ha jól tudom.

A normális válaszokat köszönöm, és szerintem is attól még lehet valaki nagyon is depressziós ha pl sok dolga is van. Ezt nem saját hanem egy ismerős tapasztalata által tudom.

2013. szept. 12. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!