Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted? Mit gondolhatnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted? Mit gondolhatnak rólam?

Figyelt kérdés

Szóval amikor összekaptam a barátommal ès szomorúan sétálgattam az utcán. Szmbejött velem a ribi oszt.társam a pasijával. Eleve rossz kedvem volt hát még ez is itt terem. Viszont a pasija akivel eddig egyszer talalkoztunk futolag egy hazibuliban most eszrevett. Szabalyosan megallt benne az uto hogy meglatott és nagy szemekkel bamult ram amig elmentem mellettuk. Szoval olyan jol esett hogy valaki igy nez ram. de eszem agaban sincs még megismerni se a sracot mert a ribi kikaparna a szemem.

Este a baratommal egyutt mentunk a varosban. Hirtelen egy kisboltban talalkoztunk egy parocskaval. A srac es koztem egy egyejszakas kaland volt fel eve es amikor megtortent akkor megbantam habar o par napig futott utanam de hamar talalt magaak mast es a mostani csajaval vannak egyutt mar jo ideje. Szoval ahogy meglattam a boltban égtem mint a reichstag hogy ez mit van itt nemár. Aztan amikor kimentem a boltbol a srac ott volt es ugy allt ott mintha engem vart volna. Ahogy elmentem mellette felenken ramnezett, elvorosodott es utanambambult.


a baratom aznap hol osszeveszett velem hol dedelgetett mint egy feltve orzott kincset. Nem is tudtam hova tenni. Azt mondja feltekrny mindenre es mimdenkire plane ha fiukrol van szo es nagyon gyonyoru vagyok es csak ugy ragyogok, es imad velem lenni.


Szoval kerdes: mi jatszodhat le a fentebb emlitett sracok fejeben rolam ?


2013. szept. 14. 20:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az, ami az enyémben: Primitív vagy és ribi.
2013. szept. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Megdugna, oszt' cső.
2013. szept. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

ribizli jellegu kommenteket mellozzuk.

A kerdesre valaszoljunk ha kerhetem ! :))

2013. szept. 14. 20:26
 4/8 anonim ***** válasza:
Azt hiszed, csak téged bámulnak meg? Tetszel nekik, mint más szexi kinézetű csaj. De az is lehet, hogy fikás volt az orrod. cső.
2013. szept. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Te is leribizted a fiú barátnőjét, holott ez a szó inkább téged illetne. Sajnálom a fiúd.
2013. szept. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem az a véleményem, hogy szakíts a barátoddal, ezt a srácot pedig ne keresd többet, kivéve, ha 3 napon belül Ő is szakít a barátnőjével. Ne szólj neki, hogy szakítson, csak várd meg a 3 napot. Ha magától megteszi, akkor lehet, hogy szeret. Ha nem, akkor felejtsd el, majd jön valaki más.
2013. szept. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ööö...néztél azóta tükörbe? Lehet, hogy egy hatalmas kinövés van az arcodon azért bámulnak.
2013. szept. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Egyértelműen a barátomat szeretem. Miért hagynám el ilyen ostoba, szánalmas módon? Belegondolsz abba amit írsz?...

Szeretjük egymást nagyon. Amikor nincs velem akkor jutnak az eszembe ezek a dolgok

2013. szept. 14. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!