Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudom elfelejteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elfelejteni?

Figyelt kérdés

6 és fél éve összejöttem egy lánnyal, az volt életem legszebb időszaka és akkor voltam a legboldogabb. 4 év után úgy döntött, hogy nem kellek neki. Ez az én hibám is volt mert túl féltékeny voltam oktalanul de úgy gondolom kaphattam volna még egy esélyt. Nagyon sokáig írtam neki, kerestem (élőben is) 15kg-t fogytam és még sírtam is miatta. Bepasizott akivel még mindig együtt van. Azóta 4 barátnőm volt csak, hogy elfelejtsem de feladom. Nem tudom elfelejteni, mindig ő jár a fejemben és rengeteget gondolok rá. Előtte meg utána is voltak barátnőim de róla sose fogok tudni lemondani. Nagyon ritkán összefutok vele az utcán és látom, hogy utál. Nem vagyok érzékeny típus de ez qvára fáj. Még a szakításunk után fél évvel elhívtam moziba (azt mondtam, hogy csak baráti mozizás és eljött) akkor tudtunk kicsit beszélgetni, jó volt nagyon. Azóta fel akartam venni vele a kapcsolatot csak hát ő nem akarja. Szerintem már rég túllépett rajtam. Szoktam nézegetni a régi képeinket, azokat is amiket mostanában tölt fel magáról és egyszerűen hibátlan. Nem bírom ezt elviselni. Mit regyek? Hogyan lépjek túl rajta?

22/F


2013. szept. 15. 15:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Gyerek vagy még, hidd el, el fogod felejteni, csak egy tiniszerelem volt. Felnősz, és rájössz, hogy az igazi kapcsolattal köszönőviszonyban sem volt az egész, csak elhitetted magaddal :)
2013. szept. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!