Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy végre kiverje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy végre kiverjem a fejemből őt?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok, lassan másfél éve megismertem valakit... Ő akkor lett friss szingli egy hosszú kapcsolat után, nekem sose volt komoly kapcsolatom. Tudtom nélkül beleszerettem még az első napokban, de valahol elrontottam a dolgot, eltávolodtunk egymástól, bár néha még találkoztunk, beszéltünk. Aztán kibékült a barátnőjével és azóta is együtt vannak (legutúbb most nyáron szakítottak, de néhány hét múlva újra együtt láttam őket).

2 és fél év, és én nem tudok túllépni rajta... Nem tudom elfelejteni sehogy sem, pedig tényleg mindent megtettem: direkt megszakítottam vele mindenféle kapcsolatot, hónapokig nem beszéltünk, de az sem segített. Amikor találkoztunk mindig történt valami, ami nem engedte elfelejteni...

Ismerkedtem más fiúkkal, sok kapcsolatom lehetett volna, de egyszerűen nem bírok senkivel lenni néhány napnál többet, mindenkit hozzá hasonlítok, mindenkiben őt keresem (akaratlanul)...

Szóval sem egy harmadik fél nem segített, sem az idő... megpróbálkoztam a távolsággal is. Csak miatta, hogy ne lássam és ne halljak felőle külföldön vállaltam munkát, de ott is úgyanúgy eszembe jutott minden nap. Az akarata nélkül az életem részévé vált, és nem tudok mit tenni... Néha elég jól elvagyok ezzel az érzéssel, néha viszont nagyon kijön rajtam és "depresszióba" esem, mint most. Nincs kedvem semmihez, egész nap (hétvége lévén) az ágyban fekszem és nézem a plafont... Ki vagyok akadva, mintha nem is élnék. Nem tudok élvezni semmit, nem élek csak vegetálok. Nélküle nem érek semmit...

Nagyon elegem van és nem értem miért csinálja ezt velem a sors?!

Mostmár szükségem van valakire akit szeretetek és viszont szeret... Mit tehetnék még, hogy változtatni tudjak? Nincs már erőm.. :(


2013. szept. 15. 19:49
 1/6 A kérdező kommentje:
Javítok: első sor: 2 és fél éve, nem másfél.
2013. szept. 15. 19:50
 2/6 anonim ***** válasza:

Amikor majd nem számítasz rá fog a legnagyobb meglepetés érni ez egy nagyon kényes dolog nekem is vannak hasonló emlékeim amiket elfeljtenék de nem tudok ezek a múlt démonai és nem fognak békén hagyni. Nincs erőd akkor szerezz magadnak itt csak az van, hogy találnod kell valakit akire támaszkodhatsz és van ilyen hidd el gondolhatsz rá nyugodtan , mert elfogod felejteni beszélhetsz vele nyugodtan mert nem fog érdekelni keresheted, de nem fogod találni elfog tűnni hidd el, ami meg a párkapcsolatot illeti nekem azt mondták, hogy a szerelem a legváratlanabb helyzetben fog érni téged és tudni fogod hogy az az-e? Nem tudod majd megfogni se megfogalmazni amit érzel csak annyit tudsz, hogy az a személy az aki kell neked. Amikor az idő sem segít akkor csak az akaraterőd lesz az, ami kimenthet mert ha egyszer a vödör alján vagy ugyebár csak magasabbra juthatsz? Nem?

Remélem tudtam segíteni a válaszomal 16/f.

2013. szept. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben járok, csak én meg 19/f vagyok. Tökéletesen megfogalmaztad azt, amit én is érzek már oly régóta. A kérdésre viszont nem igazán tudnék válaszolni. Max. annyit tudok mondani, hogy nem vagy egyedül. :/
2013. szept. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Első válaszoló, mondanám, hogy tudtál segíteni...de amit leírtál az tulajdonképpen iránta érzem. Nem tudok mit tenni, várok ahogy azt már 2 éve teszem, de nem jó ez így... Várakozással töltsem el az életem??? Élni akarok!


Második: Sorstárs...

2013. szept. 15. 20:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Szedd össze magad és keress mást. Fogd fel, értsd meg, fogadd el, hogy az a kapcsolat nem lesz. Keresd meg azt aki esetleg hasonlót érez irántad. 19F
2013. szept. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Felfogtam, hogy nem lesz, de nem érdekel más!!! Nem tudok úgy tekinteni senkire... pedig lett volna lehetőségem, nem is egyszer.
2013. szept. 15. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!