Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyivel lenne rosszabb ha...

Mennyivel lenne rosszabb ha csak tojással fedezném a napi fehérje adagomat? ( csak tömeget akarok növelni, nem akarok "jól" kinézni )

Figyelt kérdés
2012. aug. 30. 21:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hamar ráunnál szerintem.:)
2012. aug. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Hamar? Vicces vagy... :D... már első nap ráuntam... már két hete ezt csinálom.. mit ne mondjak, egyáltalán nem élvezetes... de nagyon olcsón tudom beszerezni...(ismerős)

Főzöm-sütöm,reszelek rá sajtot, eszek hozzá millió paradicsomot... az íze egy fos de aki nem gazdag... :)

2012. aug. 30. 21:08
 3/14 anonim ***** válasza:

Pedig még azt akartam írni, hogy drága lesz, de így már értem. :)

A sok sárgája viszont nem kellene. Túl sok telített zsírt vinnél be vele.

2012. aug. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Tudom... alapból drágábban jönne ki és még rosszabb is... ( azért írtam le )


Hát igen... az a sok zsír... :/... lehet, hogy inkább több tojást fogok enni, de nem eszek annyi sárgáját, még úgy is jóval olcsóbb lesz... :) ( és jóval rosszabb lesz megenni )

2012. aug. 30. 21:22
 5/14 anonim ***** válasza:
öregem örülj neki van miből építkezni én meg cseszhetem házi kosztot de ha lessz munkám akkor másképp alakul remélem :)
2012. aug. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én edzések előtt(ThsiBox)minden nap 6nyerstojás,banán,és még miegymás a turmixba :D amit éppen megkívánok,de tojás mindig van benne :D Én úgy hallottam,hogy sütve ki megy belőle a tápanyag,de nemtom mi igaz ebből....
2012. aug. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

De azért este túró, meg reggel zab is legyen. És ne teljes kiörlésű kenyérrel edd.

Kell a sok CH is.


Amúgy énis rengeteg tojást eszem:) edzés után 4-8 meg vacsira is. Még szerencse, hogy tök ingyen van, csak azokat a vén p*csákat kell etetni:)

2012. aug. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

ricsi19970831

te komplett ....... ha nyersen szed olyan szalmonellát kapsz, hogy hetekig korházban leszel. Nyersen nem tudod megemészteni se(hiába van turmixolva) sütve vagy főzve kell zabálni ,nem veszít az semmit.


Egész eddig kidobtad azokat a tojásokat :/

2012. aug. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ikszdéééé lehet,hogy igazad van,de nekem ezt ajánlották,megfogadtam,meg még ízlett is :) És haverom veszi a tojást,ő már 16 éve gyúr,na meg persze én egyből a nagyobbra hallgattam :D Majd még utánanézek ennek ;)
2012. aug. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
amúgy....2 éve eszem így,és semmi bajom ;) Bruce Leemég a húst is beturmixolta nyersen,azt neki se lett semmi baja...
2012. aug. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!