Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy cigány fiú rám hajtott a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy cigány fiú rám hajtott a suliba! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Gimis lány vagyok és nagyon nem szeretnék még párkapcsolatot/persze ha nagyon aranyos az illető meg minden ...../ De a suliban van egy cigány fiú és állandóan jön utánam beszólogat"héj, cicus!" meg ilyenek hogyan állíthatom le? /Magyar vagyok és nagyon rühellem a cigányokat/

2013. szept. 18. 16:00
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
ha megértené, amit a kérdező kért tőle, akkor ezzel semmi gubanc nem lenne, de ez azért már zaklatás.. ne haragudj, és a zaklatást tűrni senki nem köteles..
2013. szept. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Mondjad neki: Dzsáááááááááááááj de sukár gáddzsó vágy te!

De ha nem szállsz le rólam mind a 10 apámat rájad kűddöm!

Háááááááááhááááááááá fenomén vagyok :D

2013. szept. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
RÁÁÁSZÍSTÁÁÁÁÁ!
2013. szept. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
Legyél óvatos ezek mindenre képesek én ki nem állhatom ezeket mond el az igazgatónak de mond meg neki,hogy ne rád hivarkozzon hanem "névtelen bejelentés alapján" állítsák le de mondom nagyon óvatos legyél mert rád csődíti a gettót nem viccból mondom.
2013. szept. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Az iskolában ott van az iskolarendőr! Most szólj neki. Ne várj egy percet sem.
2013. szept. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Csak van az ismerősi körödben, esetleg a rokonok között valami erősebb srác, esetleg több, akik "elbeszélgetnének" vele erről. Előbb-utóbb nem csak a suliban fog követni és annak nem lesz jó vége.
2013. szept. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
És még én úgy tudtam hogy csak értelmes karamellek járnak gimibe... de úgy látszik hogy nem. Közöld vele hogy nem vagy az esete és neked más tetszik
2013. szept. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Ő is ember. Neki is vannak érzése. Konkrétan az hogy meg szeretne "szúrni". Náluk ez teljesen normális.

Minél több ember van körülötted, annál cikibb beszólnia, szóval igyekezz nem egyedül maradni. A környezetedben mondd el mindenkinek, hogy zaklat ez a srác, így ha legközelebb azt hallják hogy beszól neked, zsigerből úgy fogják érezni hogy meg kell védeniük és elküldik helyetted a francba.

2013. szept. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
ne szólj hozzá, ne üsd meg, ne is nézz rá meg semmi, mert az csak olaj a tűzre. ha nem hagyja abba kérj segítséget felnőttől.
2013. szept. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
most kellene kiherélni.
2013. szept. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!