Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy cigány fiú rám hajtott a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy cigány fiú rám hajtott a suliba! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Gimis lány vagyok és nagyon nem szeretnék még párkapcsolatot/persze ha nagyon aranyos az illető meg minden ...../ De a suliban van egy cigány fiú és állandóan jön utánam beszólogat"héj, cicus!" meg ilyenek hogyan állíthatom le? /Magyar vagyok és nagyon rühellem a cigányokat/

2013. szept. 18. 16:00
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
Feltétlenül fontos volt kiírnod, hogy cigány...
2013. szept. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Rasszistáknál tudod lényeges a dolog... én nem vagyok se cigány, se rasszista, az a hozzáállás ami a fiúnak van, nem azért van mert cigány (mert ha hiszitek, ha nem, ők is emberek), hanem mert bunkó. Mondd meg neki, hogy te nem r*banc vagy, normális lány, nálad ez nem jön be. Ha meg nem érti, igazgatóság!
2013. szept. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok rasszista, ebben a kérdésben órákig lehetne érvelni, mert nem lehet mindent csak ugyanazon a szemüvegen nézni. Viszont sajnos ez a mentalitás nagyon sok romára igaz, ezért vagyok sztereotip velük. Tegnap is szereztem hasonló tapasztalatokat sajnos.
2013. szept. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!