Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, nem merek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, nem merek suliba menni?

Figyelt kérdés
Van egy menő srác az osztályban, hónapok óta figyeljük egymást, és biztos vagyok benne hogy tetszek neki, és tudom hogy tudnak valamit a haverjai. Ezért volt pár osztálytársam akit megkérdeztem, és mind azt mondta hogy ő nem tud semmit, kérdezzem meg őt. Most pedig totál hülyének érzem magam mert olyan mintha amit láttam a fiún, a szemébe meg amit csinált és amikor furán beszélt a haverokkal azt mind képzeltem volna... Pedig tudom hogy nem, de nem mond senki semmit. Szóval most írtam neki egy levelet hogy hogy van, mi újság, de csak megnézte. Nem tudok rajta eligazodni. Ennyire félne? Mert még nem volt barátnője úgy tudom, de közbe meg olyan menő. Nem értem. Szóval most már ezekkel a nyomozgatásaimmal meg hogy írtam neki már tuti az egész osztály tudja hogy tetszik. Szóval nem soká suli és egyrészt nem merek az ő szemébe nézni, másrészt meg mindenki totál hülyének néz az tuti. Fogalmam sincs mit higgyek, és mit csináljak.
2013. júl. 11. 21:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Én azért nem mertem , mert egy nap 6 egyest kaptam:D szóval nem is értem a te problémádat
2013. júl. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Talán megkérnéd hogy hazakísérjen, vagy hívd el valahova ahol dumálhatnátok, valami nyilvános helyre

ányok is kezdeményezhetnek ha a fiú nem hajlandó, mert lehet a fiú nem veszi a "jeleket" ha nemvolt barátnője.

2013. júl. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!