Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jó "taktika"?

Figyelt kérdés

Szóval, megpróbálom röviden összefoglalni.

Szeretnék egy komoly kapcsolatot, szerelmesnek lenni, stb. Még nem jártam senkivel, csak ismeretlenekkel van tapasztalatom (bulikon, részegen szóval semmi komoly de ebbe nem akarok belemenni).


Megpróbálok olyan lány lenni, akivel ha fiú lennék, szívesen randiznék. Természetesen ez nem azt jelenti, hogy mindenkinek meg akarok most felelni, hanem nem sopánkodom hogy na nekem még nem volt pasim-mert egy ilyen lánnyal én sem járnék, hanem csak élem az életem és majd csak belém szeret valaki. Nyitott vagyok, magabiztos (ezt sokszor megkapom, hogy beképzelt vagyok-mert tény hogy másnak és feljebbvalónak gondolom magam néha), sokszínű, stb. Tudatosan javítgatom magam, külsőleg és belsőleg is...

16leszek


2013. szept. 19. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
54%

(bulikon, részegen szóval semmi komoly de ebbe nem akarok belemenni).


Na ezért nem kellenél nekem soha.

2013. szept. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Helyes. Így tovább.
2013. szept. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a belső javítás az ujjazás?
2013. szept. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jól van, most nézzünk egy kis híradót. Ha szőke vagy írj!
2013. szept. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#1. nem terjesztem magamról, kb 3-4 ember tudja ezeket, akikben megbízom, szóval így suli szinten nem vagyok ez a "ri.banc" bélyeget kapó tipikus lány..
2013. szept. 19. 20:54
 6/6 Pain for Pleasure ***** válasza:
16 évesen ismeretlenekkel van tapasztalatod, ráadásul részegen? Gratula...
2013. szept. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!