Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, milyen érzés amikor egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, milyen érzés amikor egy lánnyal análszexeltek?

Figyelt kérdés
Le tudnátok írni az érzést pár szóban/mondatban? Milyen érzés amikor a lány popsilyukába toljátok be?
2013. szept. 20. 13:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Jó szaros! Akarom írni: szoros. :)
2013. szept. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
19%
Állítólag az elején jó, mert szűk, de utána kitágul és beljebb nem érezni semmi. De én nem tudom, nem próbáltam még.
2013. szept. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Jó.
2013. szept. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
43%

Ezt általában a lányok erőltetik,én próbáltam már de rémes volt..

A barátnőmnek iszonyúan fájt és nem is volt olyan felemelő érzés..

Persze ő erőltette. :D

21/F

2013. szept. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

egy pasi szemszögéböl kellemes szűz lány érzetet kelt

szűk és szoros de nekem 5-10 perc után már fáj a farkam annyira szoros a helyzet

2013. szept. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%
4-es! Mi az, hogy a lanyok eroltetik? Plane ha faj meg minden. Miert? Hogy meno legyen, hogy ezt is elmondhassa?
2013. szept. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanolyan mint fiuval. Ez a szerv teljesen egyforma.
2013. szept. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nekem az elején kellemesen szoros volt, de mivel a partnerem kimondottan rajongott érte, elég hamar el tudta magát engedni, onnantól kezdve csak kellemes volt. rászorítani nem tudott, mert inkább az élvezetére figyelt, és nem arra, hogy igazgassa magát. de még így is egy élmény volt. de maradok a puncinál :-)
2013. szept. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha nem vadultok, akkor mindkét félnek jó!
2014. jan. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!