Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy kéne kezelnem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy kéne kezelnem ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akit 3-4 éve ismerek, és nagyon-nagyon jó barátom. Nagyon sokat beszéltünk, és én leszögeztem, hogy ő csak barát számomra. Igen ám, de mostanában(5 hónapja)megváltozott, ami engem nagyon zavar. Ha 1 napig nem vagyok gépnél, akkor 23x hív fel egy nap, hogy hol vagyok, mit csinálok, aggódik értem... Ha esetleg nem venném fel, akkor meg üzenetet küld, hogy sürgősen beszélnem kell vele,és ha kérdőre vonom általában az a válasza, hogy "hupsz, hazudtam". Tudja, hol lakom, és ide szokott jönni kémkedni utánam, és az anyámat is faggatja, hogy hol vagyok, mit csinálok. Most is félek, hogy itt van. Úgy 1 hónapja azt kérte tőlem, hogy találkozzunk, de én nem akartam, és mondtam neki, hogyha idejön, akkor az az ő baja, én meg mondtam, hogy nem. Erre anyumnak küld egy üzenetet, hogy mégis mi a francot csinálok, hisz meg volt beszélve, hogy mi találkozunk, és már 2 órája vár rám. Nagyon feldühödtem, de inkább nem mondtam erre semmit, eltűrtem még ezt is, mert sajnos, nem sajnos nyugodt ember vagyok. Viszont ez már odáig fajult, hogy nem merem felvenni neki a telefont, nem merek kimenni futni, nem merek elmenni a közértig, mert félek, amilyen elborult elméjű lett, hogy akár rám is támad. Úgy 1 hete nem voltam gépnél 2 napig, de nem is voltam itthon, és a mobilomat nem vittem magammal,de írtam üzenetet facebookon a srácnak, hogy nem leszek itthon 2 napig, ne keressen. Hazajövök, erre nézem a mobilomat: "30 nem fogadtott hívás, 21 új üzenet" elszörnyedtem, hogy erre van pénze, hogy engem zaklasson? Amikor megtudta, hogy barátom van, akkor kikészült, hogy mégis hogy mertem, hisz ő meg én együtt vagyunk. Erre bepipultam, és elkezdtem vele veszekedni, hogy nem elég, hogy szabad teret nem ad nekem, de még be is képzeli, hogy mi együtt járunk, ez szánalmas. Próbáltam letiltani mobilról, és mindenhonnan ahonnan írhatott volna, de valahogy mindig "kicselezi", és vagy új számról hív, vagy megoldja valahogy(szerintem facebook-on pl fel szokott törni), hogy ne legyen letiltva. Orvoshoz is állandóan velem akart jönni, és szó szerint hisztizett, mert már bőgött nekem, hogy miért nem engedem, hogy velem jöjjön a vizsgálatokra(rendszeresen járok orvoshoz). Találkák közben, amik persze most már nincsenek, mindig meg próbált csókolni, és amikor ilyenkor el szoktam lökni, elkezdi, hogy mi van, nem akarom? Sose hittem volna, hogy engem valaha(enyhén, de...)zaklatni fognak, főleg nem a hajdani legjobb barátom, aki miatt már kimenni se merek, és a mobilomat is kikapcsolva tartom.

Sajnálom a hosszú, zavaros fogalmazást, és előre köszönöm a válaszokat!

(Én 15 éves vagyok, a fiú meg 18.)


2012. aug. 16. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez neked enyhe zaklatás? igazából távol tartási végzést is tudsz ellene rendelni de ez már tényleg durva lenne...bár amit csinál..barátod az van nem? azt írtad..ő nem tud vele mit csinálni?
2012. aug. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mondd meg a csávónak, hogy nem érdekled és ennyi. Ne reagálj a hívásaira, ha kell válts számot és csak 1-2 embernek add meg. Csinálj új facebookot. És ne veszekedj vele, ha olyat csinál, és az utcán nézd levegőnek is. Ne érdekeljen a csávó. ha elfajulnak a dolgok, menj be a rendőrségre és kérdezd meg hogy iylenkor mi a teendő.
2012. aug. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tiltsd le mindenhonnan, a telefonszámát is, meg mindent, anyudnak mondd el, hogyha utánad kérdez akkor rázza le, vagy mondja meg, hogy hagyjon békén. Minden kapcsolatot meg kell vele szakítani.

Ez zaklatás, ha nem teszel ellene semmit, hanem csak tűröd, akkor lesz ez még rosszabb is, hidd el.

2012. aug. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha elfajulnak? Már el vannak fajulva. Nem tud mit csinálni, látjátok. Első körben szólj apukádnak, aztán a rendőrségnek.
2012. aug. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha így folytatja lehetséges, hogy rád fog mászni és (remélem nem egyáltalán nem) megpróbál megerőszakolni.. de ez tényleg csak a legvégső
2012. aug. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Anyum meg a barátja tudja, és annyiban segítenek, hogy nem reagálnak már a srácnak az írásaira. A barátom is próbálta leállítani, de semmi nem használt ellene, mondta, hogy talán rendőrségre kéne mennem, mert már 18 éves. Csak azt nem tudom, hogy milyen bizonyítékokat mutassak. Leveleket, meg sms-eket, és a nem fogadott/fogadott hívásokat? 1-1 hívás között kb 5 perc szokott eltelni, vagy annyi se, attól függ, meddig csörget. Esetleg vegyem fel az egyik telefonbeszélgetést? Fogdosni is próbált, futottam is volna el, de elkapott, és tovább fogdosott... Esetleg kérjek meg egy férfi ismerőst, hogy félemlítse meg egy picit, hátha visszavesz? Nagyon félek már tőle. Apum sajnos Angliában van, viszont ha tudna erről, simán iderepülne, és agyonverné, de nem akarom, hogy apumnak bármi baja legyen ebből csak mert megvédett. Egyébként azért írta, hogy enyhe zaklatás, mert azt hittem, hogy le fognak cseszni itt, hogy ez hol zaklatás, ez csak egy fiú "szerelmének" a kivetülése... Köszönöm az eddigi válaszokat!
2012. aug. 16. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!