Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez így működhet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez így működhet?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok és van két barátom, akikkel nagyon jól kijövök, de nem szeretnék tőlük barátságnál többet, viszont köztudott, h tetszek nekik. Sokszor eljárunk együtt iszogatni, bulizni, persze nem csak hárman megyünk, hanem egy nagyobb társasággal.

Szerintetek, ha mindketten azt állítják, h nem akarnak tőlem semmit, akkor ez tényleg így van, tényleg lehetünk barátok, vagy nem kéne túlságosan barátkoznom velük, mert elbízzák magukat, és talán azt hiszik, h lehet valami? Létezhet egyáltalán fiú-lány barátság?

Előre is köszönöm a válaszokat!:))



2013. szept. 23. 12:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem létezik.
2013. szept. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Létezik.

Konkrétan nekem is vannak ellenkező nemű barátaim.

2013. szept. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
de annak ellenére, bejövök nekik működhet?
2013. szept. 23. 12:25
 4/12 A kérdező kommentje:
* hogy
2013. szept. 23. 12:27
 5/12 anonim válasza:
en is pont ilyen helyzetbe voltam!!! ;)) aztan eldontottem,hogy tovabb baratkozok a sraccal akivel egyebkent csak baratok voltunk de en neki tetszedtem.. hat,kis ido elteltevel megcsokolt.. igy hat a baratsagunk is tonkre ment es tobb sem lett belole,mert en tenyleg csak baratkent kedveltem ot.. szoval ha mar tetszesz nekik akkor soha nem leszel naluk kozombos ilyen teren..
2013. szept. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
és amikor úgy döntöttél, h tovább barátkozol vele, utána milyennek tűnt? láttad rajta, h továbbra is tetszel neki, vagy közömbösnek tűnt?
2013. szept. 23. 12:48
 7/12 anonim ***** válasza:
és neked nem tetszik egyikük sem?
2013. szept. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem létezhet.

Csak akkor , ha egyikőtöknek se jön be a másik , akkor igen. Így viszont, hogy te nekik bejössz , nem hiszem csak barátságot akarnak tőled.

2013. szept. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

7.: Nem, nekem nem tetszenek. Nagyon jófejek, de nem tagadom, h nekem a külső is fontos, és külsőre egyikük sem jön be.

Szóval szerintetek, ha egyik barátjuknak azt mondták (ha jól tudom mindketten, de az egyikük biztos) hogy nem akarnak tőlem semmit, az nem feltétlen igaz?

2013. szept. 23. 14:38
 10/12 anonim ***** válasza:
akkor képzeld el egy olyan pasival ezt a dolgot, akihez vonzódsz. ha képes lennél vele csak barát maradni vele, akkor működik, ha nem, akkor nem. egyénfüggő is, van aki első beszélgetés után beleszeret a másikba, van aki egy év alatt sem tud beleszeretni abba, akivel együtt van. te ismered őket, hogy milyen típusok, de ezt mindenképp velük kell megbeszélned. ha érzed, hogy kényelmetlen a szituáció, amikor velük vagy, akkor nem működik, ha ezen nincs fennakadás, akkor működhet.
2013. szept. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!