Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől lehet az, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet az, hogy egy férfi hihetetlenül vonzónak, kedvesnek, bájosnak és aranyosnak tart egy nőt, de nem szerelmes?

Figyelt kérdés
Tehát dicséri, de nem szerelmes belé. Lányok, voltatok már hasonló helyzetben? Meg lehet-e ilyenkor fogalmazni, hogy mi az, ami még hiányzik a férfinak? Vagy lehet-e arról szó, hogy azért nem szerelmes, mert érzi, hogy hosszabb távon nem illenének össze?
2013. szept. 24. 09:46
1 2
 11/15 BlackSword ***** válasza:
Szerintem szimplán csak meleg a srác...
2013. szept. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy csak idő kell neki.
2013. szept. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem vonzódik hozzá. Kb. ugyanúgy, mint amikor egy pasi rendes, aranyos, kedves, normális, még jól is néz ki, mindent meg is adna nekünk, mégsem tudunk beleszeretni. Legalábbis nekem már volt ilyen.
2013. szept. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szóval azért meleg egy srác, mert habár jófej a csaj, de nem akar vele összejönni?

Legyetek már észnél. A srác csak barátként tekint rá és nem akarja megsérteni. Ennyi. Ettől még nem b*zi vagy nem elég tökös, csak nem kell neki mint barátnő.

2013. szept. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerintem meg akarja dugni.
2013. szept. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!