Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez már nagyon kövér? Hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már nagyon kövér? Hány kilónak saccoltok? Kép lent.

Figyelt kérdés
[link]

2013. szept. 24. 18:12
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:
10: Miért ne létezne? [link] - ő is létezik, ráadásul milyen pasija van!! :)
2013. szept. 24. 18:28
 12/42 anonim ***** válasza:
34%
a tested 3/4ét tűntesd el
2013. szept. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
19%
Fujj de undorító öö.
2013. szept. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
46%
nem kell mindent elhinned kedves kérdező amit neten találsz Nem tudhatod miért van vele az a férfi lehet hogy a csajnak sok a pénze és azért van vele. De egyébként nem ez a lényeg ha nem az egészséged. A túlsúly megterheli a szívedet a zsír lerakódik ez ereidben és az erek elvesztik a rugalmasságát ami előbb utóbb korai halálhoz szívinfarktushoz vezet. Én például egy fiú miatt sose fogynék csak az egészségem miatt teszem
2013. szept. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 A kérdező kommentje:
14: Másfél éve vannak együtt. Én egy éve ismerem a nőt, modell, így félig nyílt az élete, videóik is vannak közösen, és együtt élnek. Mellesleg nem túl gazdag egyikőjük sem.
2013. szept. 24. 18:40
 16/42 anonim ***** válasza:
59%
Az én ízlésem szerint ez már igen kövér, de ha jól érzed így magad, akkor az a lényeg, és nincs vele az égvilágon semmi gond :)
2013. szept. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
Én nem azért írtam, hogy sok, mert úgy gondolom, hogy senkinek nem tetszhet, vagy nem lehet így párod, hanem egészségügyi szempontból szerintem nem ártana kicsit leadni. De ez csak egy vélemény, ha így érzed jól magad a bőrödben, akkor te tudod.
2013. szept. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
Kérnék egy álló fotót, mert ez kissé csalóka. Persze az látszik, hogy fölösleg bőven van, de nem biztos, hogy minden pózban ugyanolyan durva az összhatás.
2013. szept. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jobb lenne egy teljes alakos kép, mert itt csak egy részlet látszik.
2013. szept. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
14-es vagyok. Nem értetted meg amit akartam. Így is találhatsz párt nem azt mondom hanem h ez milyen következménnyel járhat! Én megmondom őszintén hogy 73 kg vagyok és az orvos már erre azt mondta hogy nem egészséges fogynom kell, mert nem tesz jót az egészségemnek. a te súlyod az egészségedet igen veszélyezteti . Esetleg megmondanád hogy hány cm vagy és hány kg?
2013. szept. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!