Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez már nagyon kövér? Hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már nagyon kövér? Hány kilónak saccoltok? Kép lent.

Figyelt kérdés
[link]

2013. szept. 24. 18:12
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:
30: koszonom az emberi hangnemet, de az a helyzet, hogy tudom, hogy nem rajtam mulik az, hogy mas milyen hangnemben ir. aki frocsogni akar, tudom milyen a hasam, akkor is megtette volna, ha allo kepet teszek fel. egyebkent a hasam pont az, amibol nem engedek.... :)) az jo.
2013. okt. 1. 13:01
 32/42 anonim ***** válasza:
Szerintem szép:) Viccen kívül, 80 kg:)
2013. okt. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 A kérdező kommentje:

28: nem mondtam, hogy 90 vagyok. De nem vagyok 100 fölött. Van izom, rendszeresen futok. Combomon látszik is. :)

Nem az izmos pasik tetszenek, akit linkeltem, az a pasi nekem bőven túlzás, nem jön be. Simán átlagos, vékony pasik jönnek be. :) A magasak.


Jaj bakker, hogy lehet valaki ilyen hülye, mint te?! Azért, mert ÉN valahogy élek, nem jelenti, hogy azt kell vonzónak találnom! Ez olyan, mintha csak azért, mert fehér vagyok, nem állhatnék ki a négerek jogaiért, mert mit érdekel engem, hát nem fehérek. Vagy heteróként mit érdekelnének a melegek. stb. Annak, hogy azt gondolom, minden kövér ember megérdemli, hogy csak emiatt ne ítéljék el, emiatt ne kezeljék máshogy és negatívan...annak semmi köze nincs ahhoz, hogy én szexuálisan vonzónak mit tartok. Minimális relevancia sincs köztük, buta liba. Ohohó, ne hidd azt, rengeteg testépítő pasit látta már dagi csajjal. Szeretik, hogy a keménység mellett kaphatnak puhaságot valakitől. :)

Az meg, hogy prédikálok, pff. Elfogadni igenis el kell, mert senkinek semmi köze ahhoz, hogy a másik hogy öltözik, mennyi kiló, mit eszik. Ezek alapján elítélni valakit az egyik legfelszínesebb ostobaság, nem más.


Mellesleg vékonyak is harcolnak a kövérek elfogadtatásáért. A szexuális vonzalomnak viszont semmi köze a súlyhoz. Képzeld el, vannak olyan kevésbé sekélyes és ostoba emberek is, akik elfogadják, hogy valaki máshogy étkezik, mint ők. NAHÁT! És el sem ítélik a másikat miatta. ugye, milyen durva? El tudja fogadni, hogy valakinek nem az a felfogása, mint neki. Wow. TYűűűűűűha. Ez aztán bonyolult. Tudod ez olyan, mintha én megvetnék valakit azért, mert nem szereti a tökfőzeléket, mikor nekem az a kedvencem. Ennyire ostoba. Ritka ostoba. Szóval az, hogy te egy sekélyes, felszínes, és ostoba buta fruska vagy, nem jelenti azt, hogy más nem lát túl a saját életénél és vesz észre mást is magán kívül. Egyébként nincs baj egyikkel sem. Csak akkor, hogyha egy adott személy a másikat már bántja érte. Tehát veled nagy baj van, és nem azért, ahogy eszel, az a te dolgod. Hanem azért, mert leszólsz másokat azért, mert máshogy esznek, mozognak. Nézz magadba, fruska.

2013. okt. 2. 11:58
 34/42 anonim ***** válasza:

Akkor siman csak a kerdesedre valaszolok (de minek kerdezel es teszel ki ilyen kepeket ha a kritikat es az OSZINTESEGET nem birod elfogadni)


Igen, NAGYON kover.

100-110 kilonak saccolnalak.


Most megfelel. Targyilagos, lenyegretoro valasz.

Es nem hivlak neveken, nem butazok, nem idiotazok, nem fruskazok meg semmi. :)

2013. okt. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 A kérdező kommentje:

megvolt a magam celja. es be is bizonyosodott ami miatt kiraktam... :))) mindenki sikeresen vizsgazott bunkosagbol.

egyebkent 96 kilo vagyok.

2013. okt. 2. 15:04
 36/42 anonim ***** válasza:

Most erre mit mondjak?

Te meg sikeresen vizsgaztal sertodottsegbol meg elhizasbol.


Megis minek tetted ki a kerdest? Mi ertelme volt? Annyi hogy sajat magadat alaztad meg es kozben masokat bunkonak cimkezhettel fel.

Hany eves vagy, 13?

2013. okt. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 A kérdező kommentje:
azert raktam ki, hogy lassam, az ember milyen melyre sullyednek, ha valakit meg akarnak alazni. :) nem meglepo az eredmeny, annyi szent. o, nyugi, nem vagyok kiskoru. :D nem is tehetnek ide kerdest. :)
2013. okt. 2. 15:31
 38/42 A kérdező kommentje:
*emberek
2013. okt. 2. 15:33
 39/42 anonim ***** válasza:

Az a szexualitas alkategoria ami 18 feletti...


Arra esetleg nem gondoltal hogy ne a vilagot okold amiert nem fogadnak el, hanem valtoztass magadon?

2013. okt. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 A kérdező kommentje:

Ó, tényleg, összekevertem. Bocsi. :D


Ha a kövér embereket nem fogadják el, arról nem a kövérek tehetnek. Mások szűklátókörűsége és bunkósága miatt miért kéne nekem változnom? Én csak vagyok, ők viszont ártalmasak, rengeteg embernek. Szóval változzanak ők. Nem reális az, hogy nekem kéne változnom azért, mert más hülye és felszínes. Nem a kövér ember csinál rosszat azzal, hogy kövér. A diszkriminatív és felszínes emberek, mikor diszkriminatív és felszínes gondolataik szerint cselekednek, vagy ezeket másokra direkt bántásból kiadják... na az ROSSZ cselekedet. Azon van változtatnivaló, nekik van még hova fejlődniük.

2013. okt. 2. 16:06
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!