Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez már nagyon kövér? Hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már nagyon kövér? Hány kilónak saccoltok? Kép lent.

Figyelt kérdés
[link]

2013. szept. 24. 18:12
1 2 3 4 5
 21/42 A kérdező kommentje:
Az egészség legfontosabb kritériuma a mozgás. :) Egyébként meg, de akkor rontanám a tippelős kérdést. :D
2013. szept. 24. 19:58
 22/42 anonim ***** válasza:
akkor írd meg nekem üzenetbe
2013. szept. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
40%
Ez nagyon dagadt. Viszont sok töpörtyűt lehetne belőle sütni.
2013. szept. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
57%
Igen, ez már nagyon kövér. Egy magasság nem ártana hogy mihez mérjük a kilóid számát. De saccra egy mázsa vagy.
2013. szept. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
36%
Belőled kijönne három jó csaj is!
2013. szept. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
100 kiló lehetsz, és fogyj le, mert egészségtelen borzalmasan (és esztétikailag se a legszebb)
2013. szept. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 A kérdező kommentje:
25: 30 kg a jo csaj? wow...
2013. szept. 25. 11:20
 28/42 anonim ***** válasza:
26%

Akkor 90 kilo vagy???

Brutalisan magas lehet a testzsirzsazalekod es semmi izom nem lehet alatta mert azt hittem hogy azert vagy kb. 110 kilo a terfogat nagysaga vegett...


Amugy kincsem, neked van ilyen pasid? Mert most kiragadtal 1 ilyen betegesen obese lanyt a millio kozul akinek izmos pasija van.

Mellekesen ha neked meg az izmos pasik tetszenek akkor hogy jon megis a fatacceptance?

Nekem ez nagyon szembenall egymassal.

Hiszen te a zsir elfogadasarol es szepsegerol predikalsz mikozben a ferfi aki a kepen van meroben mas eletfelfogast kepvisel!

El se tudom kepzelni a vacsorat naluk, pasi eszi a sovany hust zoldseggel, a csaj meg tomi magat mint egy liba (a szo eredeti ertelmeben)


Nah de az eselyeket nezzuk. Ez ritka mint a feher hollo. Megtortenhet - meg a statisztika is mellette all, nagy szamok torvenye- de nem ez a TIPIKUS.


A tipikus az az hogy nekem vekony lanynak van izmos (volt testepito) pasim.

Meg az hogy a kondis csajoknak van kondis pasijuk - ez meg jellemzobb.

De elkezdek megint dolgozni akkor veszek kondiberletet es jarhatnank egyutt a baratommal :P

2013. okt. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
25%
Hát ez még karácsonyi disznónak is túl kövér:D
2013. okt. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
Állva,előlről és oldalról is ha feltöltöttél volna képet,biztosan nem jött volna ennyi sok durva comment. Picit hasból ha leadsz,már tuti bombanő vagy.
2013. okt. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!