Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Némelyik negyven feletti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Némelyik negyven feletti nőnek miért nincs családja, gyereke. Dolgozik. Jól néz ki. Van saját ingatlana?

Figyelt kérdés
2013. szept. 25. 13:22
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Azért nincs családja, gyereke némelyik 40 feletti nőnek szerintem, mert

a.,nem találta meg még mindig a társat, akivel szívesen alapítana családot

b.,nem lehet gyereke valami betegség miatt

c.,leszbikus

d.,utálja az összes embert, és egyedül akar élni, majd meghalni

e.,kibírhatatlan a természete, és senki nem akar vele lenni

f.,gennyes kelések borítják a hátát a Dior kosztüm alatt

g.,túl válogatós, és nem jó neki senki, ergo:"magas a léc" szindróma

...stb.


Azzal mit akartál megtudni, hogy "van saját ingatlana?" ?

Melyiknek?

2013. szept. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

11-es ez érdekes.

A van saját ingatlana felsorolás volt, csak véletlenül odanyomtam a kérdőjelet.


Lehet, hogy nem normális ez a világ?

Amúgy ismerek néhány fura embert és csak nézek, hogy ezekkel mi van?!

Nem azt mondom, hogy be kell állni a sorba, de mégis.

2013. szept. 25. 13:39
 13/21 A kérdező kommentje:

Ja és sajnos a mai nők többségénél a léc olyan magas, hogy olimpiai rúdugrónak kell lenni, hogy átugord a lécet...

Fasza...

2013. szept. 25. 13:41
 14/21 anonim ***** válasza:
Ha nem karrierista, akkor valószínűleg az lehet, hogy nem talált megfelelő párt magának, vagy nem érdekli a párkapcsolatosdi. Esetleg valamikor akkorát csalódott, hogy többet nem kér belőle. De annyi minden lehet mögötte, kár találgatni. Ő valamiért így döntött, így kell elfogadni.
2013. szept. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Van ilyen az ismeroseim kozott, szep, okos, atlag felett jol keres, sajat lakasa van.... csak epp elviselhetetlen a ferfiaknak.
2013. szept. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Én inkább a csalódásra tippelnék, esetleg a kibírhatatlan természetre.

Lehet, hogy hülye kérdést tettem fel, de érdekes akkor is.

2013. szept. 25. 13:48
 17/21 anonim ***** válasza:
Azért ez érdekes, mert elhiszem, hogy nehéz megélni a csalódást, de,hogy soha ne legyen senki más és egyedül élje le az életét mert mondjuk pl. 1-szer csalódott, hát nem tudom ez normális dolog e.
2013. szept. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Általában azért vannak partnerei, mert legalább az elején kezdődjön jól.
2013. szept. 25. 14:15
 19/21 anonim ***** válasza:

Én ismerek olyan negyvenes nőt, aki egy korábbi csalódásra hivatkozva nem lépett újra kapcsolatba - soha többé. Tehát én még nem láttam pasival, amióta ismerem.

Aztán vannak olyanok, akiknek tényleg fontosabb a karrier, vagy nem akarnak alkalmazkodni máshoz (azért ha lehúzott x évet egyedül, már kialakulnak a rigolyái, amikről nem szívesen mond le senki kedvéért, és egy párkapcsolat mindenképpen alkalmazkodást kíván).

Nagyon sokféle oka lehet. Amúgy attól, hogy nem tudsz róla, még simán lehet, hogy van egy szeretője, akivel összejár, és neki ez bőven elég így.

2013. szept. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Konkrétan mi a kérdés?

A saját ingatlan alapnak számít, hogy minden embernek legyen negyven év felett, legyen az nő vagy férfi. Mégse szüleinél vagy albérletben éljen.

Ha meg az, hogy miért nincs családja, akkor talán azért mert még nem jött neki össze, de nincs kizárva, hogy későbbiekben összejön. 1000 oka van.

2013. szept. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!