Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lehet az, hogy a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet az, hogy a mai 18-19 éves lányok sokkal gyerekesebbek, komolytalanabbak, mint 10-20 évvel ezelőtt az akkori 18-19 évesek?

Figyelt kérdés
Tisztelet a kivételeknek, ha oltani akarnál.
2013. szept. 27. 11:32
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
szerintem ez nagyrészt a szülők hibája. régen nem kellett ennyit dolgozni a szülőknek, nem volt mindenki vállalkozó vagy bérrabszolga, maradt idő a gyerekekkel foglalkozni. ma már nincs erre idő, illetve nem is akarnak rá időt szánni.
2013. szept. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:

Egyébként meg, azt mondod, hogy 10-20 évvel ezelőtt. Akkor miért beszélsz a nagyszüleid korszakáról??


Én meg megsúgom, hogy az én nagypapám meg egy igazi szoknyapecér volt. Sok nőt megdugott fiatalon, van 1 házasságon kívüli gyereke is, ami csak úgy "becsúszott", és az már vagy 50 éves. Miről beszélsz?

2013. szept. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 A kérdező kommentje:
12 a 10-20 év csak egy megközelítés volt, akkor is sokkal jobb volt még a helyzet. Ha a szövegértésed elégtelen, nem tehetek róla. Azért írtam a papámról meg mamámról, mert akkor abszolút volt a fiatalokban kitartás, akarat, tudatosság, nem volt ennyi ostoba ember. Jobban bántak egymással, más volt minden. Gratulálok a papádnak. Minden korban voltak ilyenek mint ő, de nem az volt a tendencia.
2013. szept. 27. 11:52
 14/50 anonim ***** válasza:

"10-20 évvel sem voltak érettebbek, de mindegy...."


Ez igaz, de az erkölcstelenség, és a dolce vita szarok mindenre, és senki és semmi nem érdekel csak önmagam, mentalitás, akkor még nem volt követendő példa. Akkor az ilyen nőket a társadalom megvetette, ma meg a ribik a bálványok... Gusztustalan a modern magyar társadalom.

2013. szept. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
Mert a médiából ezt tanulták el. Gondolj bele mi ment az utóbbi 10-15 évben a tv-ben: Való Világ, Éjjel-nappal Budapest, Jersey Shore, Viva TV stb... Mindegyikbe csak azt látták, hogy nem kell egész nap semmit se csinálni csak éjszaka bulizni, kipakolni a csöcsöket, élj a mának, kefélj nyugodtan össze-vissza mindenkivel, pénzes kigyúrt faszit keress BMW/Audival, mert csak így lehetsz trendi. Ha nem állsz be sorba, te leszel a számkivetett, akit mindenki utál. Megtette hatását a tv hülyítése.
2013. szept. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:

"Na nem vagyok frusztrált, mielőtt valaki ezzel támadna, egyszerűen egy igazi férfinek tartom magam, nem pasinak. Pasi az, aki 5 nőt megkúr egy este hulla részegen valamelyik romkocsmában. :D"


Nem vagy frusztrált? Akkor mégis mi vagy?


Kérdező, te hülye vagy. Se füle, se farka nem volt ennek a kérdésednek.

2013. szept. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 Vree ***** válasza:

Azért erre megnéznék valami bizonyítékot, hogy 10-20 éve ilyen tökéletes tinik éltek volna. Én most vagyok 30 és a legcsekélyebb jelét sem láttam volna hogy igazság lenne abban amit állítasz.


Baromira úgy néz ki hogy te kezdesz öregedni és mindent rózsaszínűre festeni, már elnézést.

2013. szept. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:

"Gusztustalan a modern magyar társadalom."


Na én meg ettől kapok agyf_aszt. Miért pont MAGYAR társadalom? Szerinted máshol a világban, nincsenek ilyen emberek? Csak itt? Sok helyen jártam már, sok országban, és elhiheted, ott még rosszabb a helyzet, főleg ott, ahol jó a jólét. A szülő megkeres havonta több ezer eurót, az meg csuklóból adogatja a egyetlen kislányának/kisfiának, akiből egy elkorcsosult divatmajom lesz, ráadásul sznob is. Éltem már ilyen helyen, tudom miről beszélek, főleg nagyvárosokban jellemző ez.

2013. szept. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 A kérdező kommentje:
Na jó kössetek már bele minden szarba. Akkor írok 20-30 évet, megfelel? A lényeg a megközelítésen van, hogy akkor is másabb volt minden, mint ma. Az internet betörésével, az idióta tv műsorok elszaporodásával felhígult a mai fiatalság szürkeállománya. Én egy huszonéves ember vagyok, nem vagyok életunt, de elképesztő azt látni mindenütt, hogy sekélyes, felszínes, ostoba emberekkel találkozom. Egyszerűen nem lehet egy értelmeset sem beszélgetni lelki dolgokról sem, mert mindenki vagy lázadó vagy tudatlan. Nehéz egy arany középutat járó embert találni. Legalábbis eddig még alig találtam, de tény, akik ilyenek, megbecsülöm őket. De a lányok nagy része...bicskanyitogató. Eleve nem ismerkedem valóságshowkat néző lányokkal. Soha nem is fogok! :D
2013. szept. 27. 11:58
 20/50 A kérdező kommentje:
18: mivel itt élek, nem írhatok német társadalmat. Ezt látom itt, mivel itt élek.
2013. szept. 27. 11:59
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!