Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lehet az, hogy a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet az, hogy a mai 18-19 éves lányok sokkal gyerekesebbek, komolytalanabbak, mint 10-20 évvel ezelőtt az akkori 18-19 évesek?

Figyelt kérdés
Tisztelet a kivételeknek, ha oltani akarnál.
2013. szept. 27. 11:32
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
Net Próféta, senki sem mondta, hogy változz meg. Különben is, egy fecske nem csinál nyarat. Nem mész semmire, ahogy a többi GyK-n pattogó kölyök sem, akik már az ezredik ilyen kérdést tették fel, hogyha itt mesedélutánt tartasz, milyen rossz itt, fúj, régebben minden fasza volt, és csak szájkaratézol. Ne teremts magadnak utópiákat.
2013. szept. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 A kérdező kommentje:
Ne személyeskedj, hidd el, nem éri meg!
2013. szept. 27. 12:26
 43/50 anonim ***** válasza:

Igaza van annak, aki azt írta, hogy akkor költözz el egy szigetre. Nem tart vissza senki sem. Úgy sem fogod megváltani a világot.


"Ha nem tetszik, ellehet menni"


Hiába írsz nekem privátokat kérdező, hogy ne kezdjek személyeskedni. Én csak a tényeket írom.

2013. szept. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 A kérdező kommentje:
A Te tényeid nem az objektív tények. Emberek hajlamosak abba a hibába esni, hogy a szubjektívet objektív dologként adják el.
2013. szept. 27. 12:31
 45/50 anonim ***** válasza:
Ezt pont te mondod :DDDD
2013. szept. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
Ember, te vagy itt a legszubjektívebb :D
2013. szept. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 A kérdező kommentje:

Meg különben is, a te papád szoknyapecér volt, volt egy becsusszant gyermeke. Neked lehet, hogy ez a mintapélda, és emiatt vallod azt, amit vallasz, én más értékrendet képviselek. Monogám házasság, tudatosan várt gyermek és még sorolhatnám. Ne másokat szólj meg azért, amiért nem azonosulnak ezzel a trágya világgal. Komolyan b@$zd meg, neked ez ad kielégülést? Hogy itt fotelharcoskodsz, amikor nekem ezen kívül még megannyi gondom van az életben, amiről semmit sem tudsz? Elhiszem, hogy neked is vannak gondjaid, de ne személyeskedj ember. Én nem támadtam egyik válaszadót sem irányítottan, egy kérdést írtam ki és nem kioktatást kértem, hanem megindokolt, érvszerű levezetést.

Mert akkor ezzel az erővel én is kérdezhetném, miért állítod, hogy 10-20 évvel ezelőtt is ugyanilyenek voltak a fiatalok? Ott voltál személyesen? Igaz én nem, de nem egy nagyszülőm mesélte már, ismerősökkel, rokonokkal karöltve, hogy akkor másabb volt minden. És ők azért mondták, mert megtapasztalták személyesen. Ja és mert ők is monogám típusok, akik egy objektívan is megítélt normális életutat követtek (nem megcsalni a másikat, komoly házasság, tervezett gyerek). Az, hogy a te öregapád ilyen volt, az az ő baja, ettől még nem mindenki élte/éli így az életét.

2013. szept. 27. 12:40
 48/50 anonim ***** válasza:

Figyu, feltettél egy kérdést, tisztában lehettél volna a következményekkel, hogy 50-50% esély van rá arra, hogy megosztó leszel. Az emberek itt kifejtik a véleményüket, akkor meg mi a problem? Nyilván te azt várod el, hogy mindenki egyet értsen veled. Hát azt várhatod. Kis naiv.

Mielőtt abba a tévhitbe esnél, nagyon nem azokat az "érdekeket" képviselem, amit az egykori nagypapám. Közel sem. Szóval ezt máris bebuktad.

A válaszaidat nem tudom, hogy direkt provokációnak szánod-e, vagy sem, őszintén szólva nem is érdekel, de nekem nagyon úgy jön le. Egyszerűen annyira viccesek, és primitívek, hogy az ember nem tud rá nem írni, nem tud rá nem reagálni.

Maradjunk annyiban, hogy te nem fárasztatsz engem, én nem fárasztalak téged, és akkor jóban leszünk :D kajak nincs rád több energiám...

2013. szept. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 A kérdező kommentje:
Na akkor érvelj: mit és hogyan érdemes felfogni, ha te ismeretlenül "primitív" jelzőkkel dobálózol. Ne csak odasózz, mondj is valamit akkor, hogy mi a rossz abban, ha sokat gondolkodom és nem ostoba módon élek?
2013. szept. 27. 12:52
 50/50 anonim ***** válasza:

Te azt hiszed, a régi világ képviselte a szilárd erkölcsöt. Na akkor mondok valamit: azt hiszed akkor nem k**tak félre az emberek? Akkoriban szinte még csak a feleségeket ítélték el ezért.

Azt hiszed, ez az eszményi dolog, hogy a réégi szép időkben ilyen fiatalon, házasság, gyerek? Fiatalon dolgozni, felelősséget vállalni? egy olyan helyzet, amibe valaki sajnálatos módon belekényszerül, nem kell példaértékűnek beállítani, mert nem normális dolog. Na és mit tudsz te arról, mennyi szörnyű házasság és elrontott boldogság volt régen, csak azért mert a válás nem volt szokás? Mindenki bele volt kényszerítve ezekbe a társadalmilag elvárt szerepekbe. A régi időkre a határtalan prűdség, képmutatás volt jellemző. Te most ezt állítod szemben a másik szélsőséges állapottal, a mai lekorcsosult, ösztönössé vált társadalommal, holott az intelligensebb megtalálja az egyensúlyt a kettő között. Mert az az egészséges, az arany középút. És az hogy a mai lányokra panaszkodsz, csak a saját görcseidről árulkodik. Én is ez a korosztály vagyok, nem vagyok komolytalan, és normális lányokkal vagyok körülvéve. Tudod te is, hogy általánosítani felesleges.

Ja és még annyi, hogy 18 évesen én nem fogok egy tudatos társadalom kiépítésén dolgozni. Ilyen fiatalon a saját személyiségemet akarom formálni elsősorban, amíg az nincs meg, máshoz hozzá se kezdhetek. Még nem vagyok felnőtt, és ne akard elvenni a gyerekkoromat, majd ha felnőtt leszek húzom majd az igát életem végéig, ne félj.

2013. szept. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!