Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lehet az, hogy a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet az, hogy a mai 18-19 éves lányok sokkal gyerekesebbek, komolytalanabbak, mint 10-20 évvel ezelőtt az akkori 18-19 évesek?

Figyelt kérdés
Tisztelet a kivételeknek, ha oltani akarnál.
2013. szept. 27. 11:32
1 2 3 4 5
 21/50 A kérdező kommentje:
A végén még én leszek a szar, mert elgondolkodom az élet dolgain. Jellemző :D
2013. szept. 27. 12:02
 22/50 anonim ***** válasza:
Höhöhö, és mi van a '70-es évek angliai punkjaival? Ők ám a nagy erkölcsi áttörés, igaz, Kérdező? Vagy a gettólakó négerekkel az USÁban? Vagy váltsunk iszlám vallásra? Esetleg legyünk moderkori japánok?
2013. szept. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
Nem tudom, miért pont lányokra vonatkozik a kérdés. A mai 18-19 éves fiúk is ugyanilyenek
2013. szept. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 A kérdező kommentje:
Magyarokról van szó te félművelt. Magyarország.
2013. szept. 27. 12:03
 25/50 anonim ***** válasza:

Én teljes mértékben egyet értek 69%ossal. Igaza van... én is tapasztaltam már hasonlót.

Nekem is van ismerőseim, a +30as korosztályból, és pont nem rég beszélgettem velük hasonló jellegű témákról. Épp mondták, hogy tényleg szar a mai fiatalság, de amikor ők voltak fiatalok '90es évek, akkor is ugyan ez volt. Eljártak bulizni, a tizenévesek smárolgattak össze-vissza a bulikban, tizenévesen össze-vissza dugtak egymással...


de tök mindegy, mert 20 évvel később majd ugyan ezt fogja mondani a következő generáció ránk is, amit te kérdező, hogy mi "milyen normálisak voltunk"...

2013. szept. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
Jó kérdező, ne tedd már itt az okos egyént. Nagyon okosnak, és tájékozottnak hiszed magad... igen, magyarokról beszélek én is. Viszonyítási alapon. Felfogtad? Te értetlen.
2013. szept. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 A kérdező kommentje:
26-os, a 22-esnek szólt az utolsó kommentem. Én is belátom, hogy régen is voltak ilyenek, bizony, de nem hiszem, hogy ez volt a tendencia, mint ma. És egyre rosszabb minden.
2013. szept. 27. 12:07
 28/50 anonim ***** válasza:
Ezek egyébként sem az élet dolgai. Messze vannak ezek a piti kis problémák az élet dolgaitól. Te csak a társadalmat kritizálod, amit akkor látsz, ha kikukucskálsz az ablakodból, vagy érintkezel velük. Hol van ez a gazdasági világválsághoz képest? Szívesebben kolbászolnál Szíriában vagy Indiában? Szívesen lennél hajléktalan így tél előtt egy rozoga híd alatt kukák közé fészkelődve?
2013. szept. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 A kérdező kommentje:

"Szívesen lennél hajléktalan így tél előtt egy rozoga híd alatt kukák közé fészkelődve?"


Ha tudom, hogy boldog lennék tőle, gond nélkül. Amúgy is ezen gondolkodtam már jó ideje, hogy lelépek...

2013. szept. 27. 12:12
 30/50 anonim ***** válasza:
miért kellene ennyi évesen komolynak lenni, áruld már el :D
2013. szept. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!