Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lehet az, hogy a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet az, hogy a mai 18-19 éves lányok sokkal gyerekesebbek, komolytalanabbak, mint 10-20 évvel ezelőtt az akkori 18-19 évesek?

Figyelt kérdés
Tisztelet a kivételeknek, ha oltani akarnál.
2013. szept. 27. 11:32
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
Amúgy meg ez az a kor, amikor élvezni kell az életet. Én még 23 évesen se vagyok komoly:) Kivéve, ha munkáról van szó.
2013. szept. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 A kérdező kommentje:
30: szerintem meg kell alapozni egy tudatosabb társadalom kiépülését. Ezért kell 18 évesen már komolynak, célokkal telinek, tudatosnak lenni.
2013. szept. 27. 12:13
 33/50 anonim ***** válasza:

"Szívesen lennél hajléktalan így tél előtt egy rozoga híd alatt kukák közé fészkelődve?"


"Ha tudom, hogy boldog lennék tőle, gond nélkül. Amúgy is ezen gondolkodtam már jó ideje, hogy lelépek..."


Ó, remek, hajrá. Kíváncsi leszek, hogy röpke fél év után hogyan vélekedsz a dologról.

2013. szept. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:

"kell" bszd meg :D... hülyét kapok.


Miért kell? Kötelező? Mindenki akkor lesz érett, amikor már érettnek érzi magát rá, hogy az legyen. Az én 30valahány éves unokatesóm is már házas, tök jó munkája van, otthona, pénze... mégis tetőtől-talpig egy nagy gyerek, és ő ezt ki is jelenti, hogy ő nem érzi magát felnőttnek.

2013. szept. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:

"szerintem meg kell alapozni egy tudatosabb társadalom kiépülését. Ezért kell 18 évesen már komolynak, célokkal telinek, tudatosnak lenni."


Akkor miért nem már 15 éves korban kezdjük, esetleg korábban? Vegyük el a gyerekkorát a kölyköknek! Végülis minek az nekik?

2013. szept. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 A kérdező kommentje:
Mert akkor mi lenne a helyes? Helyes az, amit az ember maga ítél meg a saját életére vonatkozólag. Én azt tartom helyesnek, hogy tudatosan éljek, segítsek másokon amikor csak tudok, nem csapom be a nőket és nem várok el cserébe hátsónyalást, csak egy kis értelmet, lelket. Miért változnék meg azért, hogy felhíguljak ehhez a beteg társadalomhoz? Becsapnám önmagamat. Én nem teszem ezt sosem. Nem fogok úgy a tükörbe nézni minden reggel, hogy mekkora sztár vagyok, mert követem ezt a sok ratyi embert. Inkább leszek egyedül, minthogy hazudnom kelljen magamnak és végső során ez által másokat is megbántsak a végén.
2013. szept. 27. 12:18
 37/50 anonim ***** válasza:
Akkor vonulj el egy szigetre. Szia!
2013. szept. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 A kérdező kommentje:
:-D Ez már gáz! :D
2013. szept. 27. 12:22
 39/50 anonim ***** válasza:

Épp ez az. Egy 18 éves még nem felnőtt. Max papíron.

Nem is kell, hogy az legyen, ha csak nincs nagyon rászorulva, és szülők, segítség, támogatás nélkül kell boldogulnia.

Rengeteg huszonéves haverom van,belőlük egy kezem megtudom számolni, hogy ki komolyodott meg 22-23 éves kora előtt. Erről ennyit.

2013. szept. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 A kérdező kommentje:
39: gratulálok hozzá. :)
2013. szept. 27. 12:23
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!