Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki szűz 18 után, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki szűz 18 után, az milyen lelki okoknak tudható be? Vagy teljesen normális?

Figyelt kérdés
tudnátok írni példákat?!
2013. szept. 27. 12:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Lehet van lelki oka, lehet nincs!!!

Ha van akkor pl: önbizalomhiány, gyerekkori trauma, nem meri megmutatni a mellét, túl kicsi a farka...

Ha nincs oka: szimplán így alakult mert senki nem akart vele lefeküdni/senkivel nem akart még lefeküdni.

2013. szept. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Szerintem tök8 melyik nemhez tartozik

Ha fiú ha lány.Ha nincs semmi gátlása csak nem talál normális párt akkor teljesen normális.

2013. szept. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerüen nem találtál még megfelelö társat magadnak. Ha 36 éves korodig sem változik, akkor már nagyon aggodj!:-)))
2013. szept. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 vakondka ***** válasza:
100%

Tejesen normális, de azért a 30 éves kort ne várd meg.


Sok ember van aki 20 éves kora után veszíti el a szüzességét (mint én) és attól még teljesen normális, átlagos ember...csak ezzel senki sem szokott dicsekedni, ezért kevés ilyen embert ismersz, tehát az aggodalmadat megértem.

Ha kívánod a szexet, csak még nem találtad meg az igazit akivel szeretnél együtt lenni, akkor nincsen semmi baj.

Ha viszont az a gond, hogy nem kívánod a szexet akkor már más a helyzet.


Esetemben azért történt meg ilyen későn az első alkalom, mert egyrészt bátortalan voltam a lányokkal szemben, másrészt vártam arra a lányra akit szerelemmel szeretek. Megérte :)

2013. szept. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Szergej55 ***** válasza:
Ez a felfogás milyen lelki okoknak tudható be?
2013. szept. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!