Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az őszinteség jó a szerelemben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az őszinteség jó a szerelemben vagy van, hogy hátrány olykor?

Figyelt kérdés
Amúgy kinek lenne majd kedve türelme elolvasni a gondolataimat, amit ezen oldalon megtapasztaltam az évek alatt?
2013. szept. 29. 20:49
1 2 3
 11/26 anonim válasza:

bisztos hogy oszinteseg....:) neha ha szarul esik akkor is... akor lehet rosz.. de a jovoben bisztos hogy joo..:)


(ha gondolod nekem is irhatsz..)

2013. szept. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Hosszú, ennyit nem.
2013. szept. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Előny. A kegyes hazugságok hosszútávon nem olyan kegyesek. Persze tudni kell a közlés módját, hogy ne legyen mindig sértődés.


És szívesen elolvasom a véleményed is.

2013. szept. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
előző oldalon a vélemény.
2013. szept. 29. 21:01
 15/26 anonim ***** válasza:

"De igen, vannak, akik komolyan veszik. Vannak még ilyen emberek, akik nem másokon verik le saját megnyomorodott életük tragédiáit és kudarcait. Ők jó szívvel, segítőkészséggel érkeznek ide. S nem csak ide."


Továbbra is azzal kell ide érkezni, csak komolyan nem szabad venni. Folyamatosan lepontozást kapok, de már nem érdekel. Sokszor inkább privátban keresnek meg már egy-egy gonddal, mert a kérdésnél elveszik a válaszom a trollkodók, vagy a rosszindulatúak mellett.


A zsigerből elutasításra azt tudom mondani, hogy azzal nem szabad foglalkozni. Nem mindenki akar ismerkedni, tiszteletben kell tartani.


Irigyellek, hogy neked negatívból lett már pozitív véleményed, velem eddig csak fordítva történt.


Hazugság: az életben is vannak olyanok, akik képtelenek őszinték lenni, mert céljaik eléréséhez bármit megtennének. Az oldalon ugyanígy vannak ilyenek, óvatosan kell ismerkedni, okosan kell szűrni, és akkor nem lesz baj.

2013. szept. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Az őszinteség szükséges egy jól működő kapcsolatban.

Persze néha előfordul, hogy azért hazudik az ember, hogy nehogy megbántsa a másikat, de ezzel csak később lesz rosszabb.


Elolvastam a gondolataidat - bár jó hosszú volt - de az nem jött át, hogy mit szeretnél tulajdonképpen? :)

2013. szept. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm Princess!

16: választ kapni: miért van ennyi rosszindulatú ember itt?

2013. szept. 29. 21:04
 18/26 anonim ***** válasza:

Mert ide is azok az emberek járnak, akik a való életben is jelen vannak. Ott is rengeteg a rosszindulatú ember, nem ?


Meg azért jó pár pozitív példa és élmény is van, biztos te is ismerkedtél meg itt már olyan emberrel, aki őszinte és érdemes vele foglalkozni. Nem ?

2013. szept. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

Igen ismerkedtem!

De!

Ennyi gonosz ember van kint az utcákon is? Nekem az a durva, hogy főként a fiatalok ilyenek egymással.

2013. szept. 29. 21:06
 20/26 anonim ***** válasza:

Elolvastam... Sok pontban egyetértek veled, de azért tény, hogy ez nem az az oldal, amit komolyan kéne venni. A le-fel pontozás már rég elvesztette itt a funkcióját.

Ismerkedni is csak úgy érdemes itt, ha az ember nem ettől az oldaltól teszi függővé a kapcsolatait, mert akkor sok csalódás érheti.


Egyébként pont azért van itt sok gonosz ember, mert a "való" életben sikertelenek, így itt névtelenül/arctalanul levezethetik az indulataikat. Rengeteg olyan kérdés van, ahol a csalódott gyerekek összecsoportosulnak és együtt kezdenek el gyűlölni valakiket csak azért, mert ők sikeresebbek náluk az élet valamely területén. Ez megint csak egy dolog, hogy hosszútávon nem éri meg rá figyelmet fordítani, mert csak a saját időd pazarlod vele.

2013. szept. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!