Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány nem köszön vissza,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány nem köszön vissza, az nagyon rossz jel, ugye?

Figyelt kérdés
Mármint általában mindenki visszaköszön, csak pont az a nő nem, akitől szeretnék is valamit. Megjegyzem, hogy ő nem tudhatja, hogy érdeklem. Hagyjam a fenébe?
2013. okt. 2. 22:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
akkor pedig az van, amit mondtam, hogy nem figyelt, elbámészkodott, satöbbi, köszönj neki, de ha tényleg akarsz tőle valamit akkor nem muszáj itt megállni, akár kérdezhetsz is tőle valamit, vagy megpróbálatsz beszélgetést kezdeményezni .. veszteni valód nem sok van :)
2013. okt. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Bunkó az ilyen. A köszönés alap illemforma mindenkinek.
2013. okt. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ember, nehogy már egy köszönés után feladd! -.-"


Magamból kiindulva, ha én nem köszönök vissza valakinek az az esetek 99%-ban azért van, mert elbambulok, fel se fogom, hogy nekem köszönnek (de ha mégis, akkor az illető már fényévekre jár). Megjegyzem, azért az is látszik, ha nem akarok valakinek visszaköszönni (sunyítás, lapítás, szemkontaktus kerülése nagy ívben, sapkát mélyen a szembe húz, elfordulás stb.)

2013. okt. 3. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!