Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert erti mindenki felre, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert erti mindenki felre, a mi kereszteny felfogasunkat?

Figyelt kérdés
Igen.en erteknek,ha a hazasagik varunk a szexxel.Viszont miert hiszitek azt,hogy se oleles se csok nem lehet?! Miert ne lehetne? Nem vagyunk mi se hulyek,se foldonkivuliek,mi is tudjuk mi a csok,csak egyszeruen nem fekszunk le,es ennyi.

2013. okt. 4. 14:55
1 2 3 4
 31/33 anonim válasza:
Nem értik félre, csak minden módon megpróbálnak belekötni... :) Mert mennyivel könnyebb kifigurázni és lepocskondiázni egy szép és MŰKÖDŐ hagyományt, mint megpróbálni élni vele vagy legalább tisztelni. Sajnos ez jellemző a mai ember felfogására.
2013. okt. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

Én ugyanazt a nézetet vallom, mint te csak az a baj, hogy mellette ateista vagyok. Ezért nem passzolnánk.


Akik meg olyanokat mondanak, hogy mi van ha rossz a szex, azok csak trollkodnak vagy tényleg ennyire buták?


Gyerekek, de most tényleg! Ti bármibe is fogtatok életetek során, az ELSŐRE működött? Első osztályban fújtátok az ábécét és a szorzótáblát? Soha nem hibáztatok, nem kellett tanulnotok?


A szex nem tehetség kérdése, mint az éneklés vagy a színjátszás. Elegendő gyakorlással bárkiből lehet szenvedélyes Don Juan az ágyban.


A péniszméret meg ha nem tér el extrém mértékben akkor nem számít, hogy 12 vagy 16 centi. A méretét pedig meg lehet tudni anélkül is, hogy beledugná a hüvelybe mióta feltalálták a centimétert.

2013. okt. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Nem vagyok vallásos, az elsőszámú erkölcsi szabály (erkölcsi alaptörvény) nekem annyi, hogy mindenki szabadon megtehet mindent, amivel a másiknak nem árt. Én szexelek házasságom kívül is, mert jó, mert érdekel, hogy milyen különböző nőkkel, és ezzel nem ártok senkinek, ellenben, ha odakerülök, akkor nem fog foglalkoztatni, hogy milyen lenne mással (legalábbis nem annyira, mint nélküle), és így jobban tudok koncentrálni a házaséletre. Ha neked ez így jó, ha neked ez így különlegesebb, akkor hajrá, ártani másnak nem ártasz, a saját életeddel pedig azt kezdesz, amit szerentél.
2014. jún. 22. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!