Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez részéről barátság vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez részéről barátság vagy több? vagy semmi?

Figyelt kérdés

Egy fiú folyton rám ír, smst ír és néha felhív vezetékesen is. Az elején nagyon haveri alapon ment a dolog, beszólogattunk egymásnak, oltogattuk egymást, én még gyakran le is tesóztam meg ilyenek. Néha találkozunk sulin kívül is, de az tök ritka. Én megkedveltem, nagyon nagyon! És nem bánnám ha lenne ebből több is, de van barátnője. Velem mégis órákon keresztül beszélget, elhív moziba, kávézóba stb. Pár hete még lazán azt csináltunk, amit akartunk, most meg már az van, hogy én nem kereshetem, csak ő engem, mert néha ott a csaja és akkor gáz van. Ha én javaslok egy programot, akkor le vagyok tolva, hogy ő foglalt és nem lehet, bezzeg ha mond hasonlót, akkor az tökéletesen megfelel. Nem járhatunk a szokásos kávézónkba, mert a barátnője megláthat. Már moziba se járunk, mert, idézem :" Nem vagyok benne biztos, hogy nekünk kettesben kéne lennünk egy sötét teremben...tudod nekem mégis van barátnőm és nem tudom mi történne." Barátból kezdek átcsúszni a "másik nő" szerepébe. És az a baj, hogy annak is érzem magam. Azt akarom, hogy elhagyja értem. De ő azt állítja, hogy köztük minden rendben van. Akkor én minek kellek neki? Ma is megmutatta a mobilján, hogy van külön csengőhangom, ami egy szép romantikus szám, és mindig eszébe jutok róla. Most akkor mi van? Mint az időjárás olyan...

L/18



2013. okt. 5. 19:29
 1/4 anonim válasza:
ha ez folytatódni fog,ajánlom szakítsd meg a kapcsolatot, ami nehéz lesz,de ez azért lesz hogy te is boldog lehess. Kérdezz rá kerek perec mit érez . Ha érted elhagyja akkor még lehettek együtt.
2013. okt. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudnám megtenni...
2013. okt. 5. 19:49
 3/4 anonim válasza:
rákérdeztél?
2013. nov. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem :/

Úszunk az árral, de egyre feszültebb a hangulat. Folyton kérdi tőlem, hogy: valami bánt? minden oké? miért vagy ilyen fura? zavarlak?

Tudja, hogy mit érzek, még a hülye is látja

2013. nov. 4. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!