Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Manapság ez tényleg csak ennyi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság ez tényleg csak ennyi?

Figyelt kérdés

Olvasgatom erre a kérdéseket, és komolyan mondom mind a kérdések, mint a kommentek sok esetben egyszerűen elkeserítőek.


Ha a Nő nem akar bogyót szedni, sokan rögtön reflexből azt írják, hogy a (jobbesetben) szerelme, majd nyilván elhagyja, mert ki akar "zacskót dugni"... Rengeteg abberált ember, aki nem érti meg, hogy vannak nők akikre igen komoly mellékhatásokat fejt ki a bogyó?

Vagy ennek a másik véglete, mikor meg sem próbálják szedni, mert biztosan töknrevágja az egézségét, a pasi meg tényleg hordja a gumit egy életen át.

Mindkét esetben nem igaz, hogy nem lehet tolerálni a dolgokat...


Vagy hogy a csajom nem hajlandó lenyelni, ki is dobom rögtön...

A pasim elmegy 5perc alatt, megd*gatom magam valaki mással...


A párom nem akarja az análszexet, de én úgyérzem az fontosabb mint ő, inkább elhagyom...

Nem tud kielégíteni a párom, megbeszélni vele kinos lenne, keresek valaki mást...



Komolyan ennyi Nektek a szerelem? Hogy nem yneli le vagy hogy túl hamar elmegy? Nincs semmi tolerancia, nincs olyan, aki csak azért van valakivel, mert szereti?

Az, hogy mindenki lefekszik mindenkivel 2hét után, véelméynem szerint csak ezt eredményezi: a kapcsoalt alfája és omegája a szex lesz, és nem az érzelmek.

Hogy lehetnek így boldogok az emberek?


2009. nov. 8. 22:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
53%

Aha olvasok. Sok fapina ki van akadva ur isten, milyen kérdések vannak, ur isten mikor vesztik el a szüzességük blabla...


Mert ilyenektől aztán bazi rossz ember valaki.


"Akkor kezdj ítélkezni amikor a saját kezeid tiszták".


Mint irtam, nagy valószínűséggel nektek más defektetek van, ahogy mindenki másnak is van valami. Ettől se több se kevesebb nem vagy, se te se a másik.

2009. nov. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
59%
Jajj ezt a hülyeséget. Neked nem teljesen mindegy? Inkább foglalkozz magaddal kedves kérdező.
2009. nov. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
76%
Kár,hogy aki normálisan gondolkozik,az már fapin@.Sebaj,inkább legyek fapin@,mint felszínes kis k...a.Igen,mindenkinek van defektje,hiba nélkül nincs ember.Az más kérdés,hogy az vajon sima defekt-e,vagy szimplán az idiótaság csúcspontja,ha összefekszek a haverommal gumi nélkül,mert hú de milyen nagy buli lesz az!!!Utána kidobom a barátomat,aki nem hajlandó kinyalni,jááj,mi lesz most?!Közben azért anyámék haját is le fogom ordítani,mert milyen dolog már,hogy belepofáznak az életembe 14 évesen???Nem is folytatom,mert okádék az egész!
2009. nov. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

az attól függ hogy MIBEN van defektje, mert ez azért egy elég fontos körülmény. ha valaki a szexben/szerelemben/párkapcsolatokban defektes....na az gáz. ha valaki mittomén, még egyéb kisebb jelentőségű dologban defektes, az nemolyan nagy ügy. mint valaki mondta, mindenki defektes valamiben. de baromira nemmindegy h miben. nemmindegy ugyanis h valaki kiakad attól h nemakarja kinyalni (szószerint) a seggét a párja, vagy attól akad ki, hogy mittomén, úristen xy antibiotikumot vesz be, mikor meleg teával is kilehetne kúrálni a betegséget. (vannak pl ilyen emberek, akik ilyen gyóccerellenesek, rájuk is rámondják h defektesek)

úgyhogy baromira nemmindegy h jóska azon akad e ki, hogy klárika nemakarja a végbélnyílását nyelvvel kényesztetni, vagy azon, h klárika augmentint szed ahelyett h meleg teát inna és ágyban feküdne.

2009. nov. 9. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nincs joga kiakadni, mert semmi köze hozzá.
2009. nov. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi komolyabb baj nincs ezzel a generációval. Ahogy olvasom a kérdéseket és válaszokat nekem úgy tűnik, a kérdezők/válaszolók jelentős többsége 10-12 év körül lehet.

Izgatja őket a szexualitás és ezen a fórumon kockázat nélkül kiélhetik magukat. A szülőkkel talán nem tudnak beszélni az őket érdeklő dolgokról, megteszik hát itt. Meggyőződésem hogy az itt szereplő kérdések/válaszok nagy része a valóságban soha meg nem történt álmodozás.

Majd felnőnek és megtanulják hogy a szex mennyivel több mint testi funkció. Rá fognak jönni, hogy a szerelem bármiféle fizikai attrakciónál, előre betanult izgatási technikánál több.

Szerintem ne aggódj. Ki fogják nőni. Nem a világ, nem a mai fiatalok ilyenek, hanem ez egy ilyen oldal.

2009. nov. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

akkor én kivétel vagyok.volt már h a páromnak nem állt fel mégsem dőlt össze a világ.volt olyan h megterveztük az erotikus estét de nagyon fáradt voltam mégsem rugdosott ki az ágyából azzal h ő dugni akar.bogyót szedek/bár elég sokba kerül/felajánlotta h "rohamsisakot"húz ha abbahagyom a gyógyszert.

Lehet h a mi kapcsolatunk normális?:D

2009. nov. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!