Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A srác akivel alakulgatnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A srác akivel alakulgatnak a dolgok 25 cm-el magasabb nálam. Ez még el fogadható vagy már gáz? Nen akadályoz majd minket a csókolózásban?

Figyelt kérdés

2013. okt. 6. 17:39
 1/8 anonim ***** válasza:
6%
ostoba kérdés
2013. okt. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Érdekes én mindig letudtam hajolni....

Hol van leírva bármilyen szabály is a magasságkülönbségre?

2013. okt. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hint 1: Nem fog.:)

Hint 2: Who the fuck cares?!;)

2013. okt. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az én uram 20 centivel magasabb nálam. Megoldjuk.
2013. okt. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Feltalálták már a hokedlit...
2013. okt. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Legalább nem kell letérdelned a szopáshoz
2013. okt. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Terpesz állás, dombon állás, lehajolás, lépcsőn állás, ágyban fekvés, bokor mögött pokrócon hempergőzés .... fel tudjátok találni magatokat. Sokkal nagyobb különbséggel is járnak emberek. Ne ez tartson vissza.
2013. okt. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
167 centi magas vagyok, volt már 198 centi magas pasim. Nem mondom, hogy a "legkényelmesebb", de ha szeretsz valakit, nagyon nem ez számít.
2013. okt. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!