Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon leegettem magam reszege...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon leegettem magam reszegen. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szombaton volt egy buli, ahova par ismerosommel elmentunk. Eleg sokat sikerult innom (mentsegemre legyen szolva, hogy inkabb a tobbiek itattak) es eleg gazul viselkedtem. Felcsuszott a szoknyam, aminek kovetkezeteben mindenem kilattszott + a felsom ujja is lecsuszott, eleg sok pasira ranyomultam, koztuk a legjobb baratnom volt baratjara is ( persze nem volt kolcsonos) illetve az ex baratomrol kiabaltam kulonbozo dolgokat (milyen volt az agyban stb.). Tenyleg nagyon reszeg voltam, fogalmam sem volt mit csinalok, masnap nem is emlekeztem. Ma viszont a suliba mindenki rohogott rajtam, a legjobb baratnom hozzam se szol az osztalytarsaim meg leneznek. Szerintetek mit tegyek, hogy elfelejtsek ezt az egeszet? Nagyon nem ilyen vagyok es nem szeretnem ha mindenki ezekrol ismerne meg. Kerlek segitsegek nagyon fontos lenne! Bocsanat az ekezethianyert!!


17(majdnem 18)/L



2013. okt. 7. 14:57
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem lehet itatni, mert tudok nemet mondani.
2013. okt. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Ja es nem mellesleg az elott a fiu elott is leegettem magam aki tetszik.
2013. okt. 7. 14:58
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Minden csoda 3 napig tart.Majd jön valami más.
2013. okt. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
0%
de mér hagyod hogy mások leittasanak?????? az nem érdekel hogy hogyan teszed tönkre a tested de hogy ennyit nemtudol megtenni hogy nem hagyod magadmindenkinek sokat nemigen lehet amugy aki hisz bizik benned kitart melleted a többi meg erről ismert meg idővel elfelejtik
2013. okt. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
16%
Ilyen lánnyal ne találkozzak soha...
2013. okt. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Aki nem bírja ne igyon.Így jártál kártyát kaptál.
2013. okt. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Nagyon nem tudsz mit tenni, hangoztasd minden beszélgetésben, hogy mekkora idióta vagy. Idővel talán elfelejtődik, vagy menj minél hamarabb újra el, ahol ismerősök vannak, és viselkedj normálisan, diszkréten. Sokat nem tudsz tenni. A barátnőddel meg vedd fel a kapcsolatot, és vallj színt neki, de ne legyen nagyon hosszú, mert nem fogja elolvasni.
2013. okt. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Sajnos mar nem tudok rajta valtoztatni,pedig szeretnek. Most pont az ellenkezoje terjed rolam, mint amilyen vagyok. Mindenki lenez es nem tudok ellene tenni, mert nem hallgatjak meg a magyarazatom...
2013. okt. 7. 15:03
 9/26 anonim ***** válasza:

Ellenkezője? Dehiszen megtörtént. Akkor csak nem véletlenül terjesztik rólad. Mi a tanulság? Ne igyál.

További szép napot.

2013. okt. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Kiscsillag, olyan nincs, hogy leitatnak. Meg kell tanulni nemet mondani. Főleg, ha tudod, hogy hülye vagy részegen. Mindenkinek megvan, hogy milyen részegen.

Én egyszer voltam übergáz, mikor olyan sokat ittam, hogy sírtam, meg féltékenykedtem (pedig egyiket sem szoktam alapból). Másnap meg felemelt fejjel mentem suliba. Szarok én arra, ki röhög rajtam. Ajánlom neked is.

2013. okt. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!