Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt hiszem szeretem. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem szeretem. Mit tegyek? SOS

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki már nem jár az iskolába. Miután elballagott sokaktól hallottam vissza, hogy tetszek neki, de én nem akartam járni vele. aztán kb 1 év múlva majdnem összejöttünk, de beszéltem az ex-emmel és utána úgy éreztem, talán mégse kéne összejönnöm vele, mert talán még érzek valamit a másik fiú után. Ez nyáron volt, és ugyan ezen a nyáron többet találkoztunk, és nagyon nagyon elkezdett tetszeni. Aztán amikor azt mondta , hogy neki más tetszik, sokáig tartott, de kiszerettem belőle. Pont az a lány akit legjobban utálok a suliból. És vele össze is jöttek, de kevés idő után szakítottak. Nekem azt mondta, hogy nagyon bánja hogy összejött vele, és hogy már nem tetszik neki. Viszont megkértem a barátját, hogy kérdezze meg tőle, hogy bejövök-e neki, és azt mondta, hogy csak mint barát. Nagyon sokáig akart járni velem, de most én akarok vele és úgy érzem nincs sok esélyem. nincsen semmi önbizalmam, nem mondhatom el neki :/ Úgy érzem már nem csak tetszik, szeretem is. Mit csináljak? meg kell kapnom! SOS!
2009. nov. 9. 13:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Türelem. Jó eséllyel ő lesz a nagy beteljesületlen gimis szerelmed. Most még vacak, pár év múlva már örök emlékként gondolsz rá, hogy milyen szép is volt :) De tényleg!
2009. nov. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

egyetértek az első hozzászólóval, valszeg ebből nem lesz már semmi, de ha ez megnyugtat ilyen mindenkinek van, beteljesületlen gimis szerelem. nekem is volt anno, évekig szerettem, de csak jóban voltunk, mint most is. nem mondtam el neki, de nem is bánom, mert lehet, h akkor most nem lennénk barátok.

szóval szerintem felejtsd el, van még pasi rajta kívűl bőven, akit te megkaphatsz, csak légy türelmes!


24L

2009. nov. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!