Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsókoljam a lányt első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsókoljam a lányt első randi végén? Előtte kézen fogva sétáljunk?

Figyelt kérdés
Találkozok egy lánnyal akit a neten ismertem meg, 20 éves vagyok. Azt mondta ne nevezzük randinak, de szerintem az lesz. Nem nagyon öltözik ki meg semmi komoly, pizzériába viszem. Nem tudom, hogy csak fókuszáljak a vele való beszélgetésre és ismerkedésre azt ennyi vagy pedig próbáljak már lépni nála. Szeretném a kérdésben megemlített két dolgot teljesíteni. Csókot hazakísérés után? Minden szó nélkül?
2013. okt. 8. 22:56
 1/7 anonim ***** válasza:

szerintem próbálkozz a haza kíséréssel és próbáld megfogni a kezét ha ezt hagya akkor a ház előtt próbáld a csókot


de ha nagyon távolság tartó akkor esélytelen illetve ha ő hamarabb akar valamit akkor hagyd magad :D

2013. okt. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne, egyiket se próbáld meg. Egyáltalán nem biztos az sem, hogy neked annyira tetszeni fog, hogy csak az legyen a kérdés, hogy vajon a lány mit szólna hozzá. Én egyelőre csak ismerkednék, ha egy hullámhosszon vagytok, idővel úgyis sor kerül rá :) felesleges rohanni, ha megcsókolod, a következő randi szinte megköveteli a további csókokat, tehát kb. jártok már és még csak nem is biztos, hogy akarod őt.
2013. okt. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha a csaj nem randinak fogja fel és te a találkozásotok végén megakarod csókolni, akkor többet nem látod őt.:D
2013. okt. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

most ez ennyire komoly? :D más kérdésnél látok olyanokat hogy a lány csodálkozik hogy nem kapott csókot...

és nagy összhang esetén se ? :D

2013. okt. 8. 23:06
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ne csókold meg, ha most találkoztok először.

Kézen fogással próbálkozhatsz, ha érzed, hogy ő is közvetlen. A csók majd jöhet később, ha még találkoztok.

2013. okt. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Első alkalommal semmiképp se csókold meg, elég a kézfogás is, főleg ha azt mondta, ne nevezzétek randinak.
2013. okt. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha még nem késő én a kézfogást sem javaslom.. ilyen kis átkarolást (nem 100 métereket sétálva) vagy kis simi ilyesmit inkább el tudok képzelni, mint azt, hogy kézenfogva sétáljak első randin, de nem vagyunk egyformák :)
2013. okt. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!