Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hova mehetnénk randizni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova mehetnénk randizni?

Figyelt kérdés

nem tudom hogy hova mehetnénk randizni ahol tudunk beszélgetni és nem fagyunk meg...:)

(szegeden)

én 17 a srác 20 éves


2009. nov. 9. 20:05
 1/4 Andrewka ***** válasza:
100%

Mondjuk egy kávézó? PIzzéria, étterem...


22/f

2009. nov. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
tesco
2009. nov. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem fagytok meg pl séta közben, sztem mostanában kifejezetten melegszik az idő. Mi baj van a hideggel amúgy meg? Legalább össze lehet bújni. :D
2009. nov. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

látom a tesco megragadta párak fantáziáját :D hát az téleg kész volt amikor vki megkérdezte hogy tesco jo ötlet e :D

am meg énis épp ezen agyalok, bár a potenciális jelölttel egyelőre semmien kapcsolatom nincs, máármint nemtudok róla semmit, szal lehet utoljára láttam, de elgondolkodtam hogy hova is lehetne menni, és hát max negyedóra 20 perces séta után mindenképp beülni valahova, kávézó teaház blablabla, sztem.

2009. nov. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!