Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Huszonéves korban is alakulhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves korban is alakulhatnak ki tartós barátságok?

Figyelt kérdés
20 éves korom előtt sem volt sok barátom, de most aztán egy sincs és nem tudok újakat szerezni, legalábbis a neten nem, már évek óta.

2013. okt. 9. 23:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, a közvélemény azt szajkózza, hogy a középsuliban, meg az egyetemeken alakul ki a életreszóló barátság, de én nem hiszek benne. Úgy vélem ez bármikor jöhet, mint a szerelem.
2013. okt. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
alakulhatnak közös tevékenysé során amugy inkább az ellenkező nemmel kezdj el barátkozni jobban járhatsz sok szemszögből :D
2013. okt. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem az első munkahelyemen 2 nagyon jó barátom is lett és akkor már közel jártam a 25-höz szóval sztem simán!
2013. okt. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
hol laksz?
2013. okt. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
igen , simán :)
2013. okt. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Miért ne alakulhatna ki?
2013. okt. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Ravel válasza:

Szerintem simán kialakulhat 20 éves kor után is - azt pedig én is hülyeségnek tartom, hogy a közép iskolás bartoknál "nincs jobb".

A lényeg a barátkozó felek hozzáállásán van, nem pedig a korukon.

2013. okt. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen,szerintem. Én is próbálkozom,még neten keresztül is,több kevesebb sikerrel, dehát ilyen ez.Majd akad 50ből 1már az is jó arány.
2013. okt. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#2 - Ellenkező neműekkel próbálok barátkozni, a saját nememmel nem jövök ki jól. Férfi vagyok.

#4 - Kecskemét mellett lakom.

Köszönöm az eddigi válaszokat. :)

2013. okt. 9. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!