Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom ilyenkor mi van!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom ilyenkor mi van! Rosszul érzelem? Be be beszélem magamnak hogy szeret vagy hogy vonzódik hozzám.

Figyelt kérdés

A helyzet a következő, beleszerettem egyik haveromba, tudja is meg minden, de azt mondja ő nem akar semmit meg azért nem akar velem járni, mert "tudja milyen a természetem és valószínű ő ezt megunná" pedig nem ismer teljesen. Ha pasiról mesélek neki egyből azt mondja h "nyomorék". Múltkor volt egy olyan dolog, hogy valamit nem mondta el neki teljesen vagyis egy másik pasival kapcsolatba azt mondta, hogy nem akar tőlem semmit, de közbe 1xer akart vmit és ezt nem mondta el.. ezen ő kiakadt, összevesztünk. pár napig nem is beszéltünk aztán mondta, hogy hiányoztam neki, ez a dolog rosszul esett nek, de ezek után kedvesebb volt. aztán visszaállt a régi rend, azaz ő mindig kötekedik velem.. mindig van vmi amibe beleköt.. túl őszinte.. ami nekem nem mindig esik jól és ezt tudja is.

találkozót is kért a múltkor ami elég furcsa volt számomra.

hülyeségből szokta írni, hogy szeret, hiányzok neki meg hogy enyém a szíve.

Segítsééég!

Normális válaszokat kérek! Köszönöm!



2013. okt. 11. 19:17
 1/3 anonim ***** válasza:

"Be be beszélem"


Dadogsz?

2013. okt. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Decukiii :)
2013. okt. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem, csak elírtam..
2013. okt. 11. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!