Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ferfiak, arra volnek kivancsi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak, arra volnek kivancsi, hogy mibol tudjatok, hogy ki az eltetetek parja?

Figyelt kérdés

Ugy ertem jonnan tudjatok,hogy az igazi , es milyen kulso a vagy belso tulajdonsagok szamitanak ezen a teren?

Ertelmes , ferfiak valaszait varom :-)

Koszonom



2013. okt. 12. 01:46
1 2 3 4 5
 21/48 A kérdező kommentje:
19 koszi a szep tudomanyos megkozelitest erdeklodessel olvastam.
2013. okt. 12. 03:10
 22/48 anonim ***** válasza:
100%
szívesen. tartson nektek örökké (nem fog)
2013. okt. 12. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
semmit nem tudok előre, nem vagyok jós, és így hát ezt sem. igazi? ha arra gondolsz, aki mellett kitartanék, én eleve csak olyan lánnyal jövök össze, akinél ez nincs kizárva. Akinél ez kizárt (magyarul csak szexpartnernek lenne jó), azzal egyáltalán nem foglalkozom.
2013. okt. 12. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
65%
A digitális órám kijelzi, hogy ő az életem párja. Egy piros szívet tesz ki, amikor a közelébe megyek. Tudományos óra ez több millióba kerül. Ne írjatok rám.
2013. okt. 12. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:

Baromság ezt sosem lehet tudni.

Max úgy érzi az ember, de nem lehet megmagyarázni vagy leírni.

hogy most ezért vagy azért...hülyeség

2013. okt. 12. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
Viki a neve és minden pénteken a buszvégállomáson vár suli után.
2013. okt. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
19-es ez olyan lehangoló, ha így van.:((((:S
2013. okt. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
Az :(
2013. okt. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 smisy válasza:
A nők túlidealizálják ezt a dolgot... Csak köztük akad olyan, aki majd egy bazi nagy Ő párja akar lenni, persze tudni is fogja majd, hogy ki az, amint meglátja valahol...blablabla. A szerelem, mint olyan -gyakorlatilag csak kémiai együtthatók elnevezése, ami jól hangzik, de értelme gyakorlatilag 0. Arról nem is beszélve, hogy amikor egyikkel vannak, akkor ő a nagy Ő, életük párja, válás után meg már valaki egészen más (de többnyire egy ugyanolyan barom, mint az előző volt, akit majd újra meg akarnak változtatni, mert az túl egyszerű, ha eleve olyat keresne, aki normális). Dióhéjban ennyi.
2013. okt. 13. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 A kérdező kommentje:
Tudomanyosan megalapozni olyat amit valojaban nem lehet se elmagyarazni se megerteni egyszeru flelemre utal szerintem. Felelem attol,hogy nem tudod mi van mikor a masik szeme elvarazsol vagy mikor atolel es csak akkor erzed azt,hogy igen ide tartozom. Ezek az igazabol megvalaszolhatatlan dolgok teszik az emberi kapcsolatokat olyan varazslatossa :-) Nekem ez a verzio jobban hajaz mint a kemiai
2013. okt. 13. 20:50
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!